1. liga mužů

Poslední aktualizace: 26.11. 21:00:03
#DružstvoZVVPPPPBBVBOBRPPBVPBOPPP%OSBOOBVOOS%2510ČK1ČK2ČK3TMSS%DDDVøDDøDVøD
1.Florbal Ústí1512003361136152238034.78216471.4321010005240827.701058982176109136
2.FB Hurrican Karlovy Vary15111033512174473413138.24245379.1724010005849624.40167155518692148
3.Bulldogs Brno131101134904941156140.00213185.7122100016934326.246265861048493
4.TJ Znojmo LAUFEN CZ14110033310067332811339.29184177.7818000003639425.38829706104118110
5.Kanonýři Kladno1410013319849493617047.22275381.4825210007041923.3961883788120104
6.DDQ Florbal Chomutov1410004309379142710237.04358277.1438000007639523.54138759819885142
7.FAT PIPE Start98 Kunratice157017221031030277025.933113258.0630100006548221.372549574210681
8.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers146017197477-3247029.172910165.5232000006435320.96452694758782
9.FBC Letka Toman Finance Group155208199095-53416447.06239260.8722000004440622.17525663669579
10.FBC Štíři Č. Budějovice15500101576114-38305316.67319070.9730110007544816.966997871009899
11.Z.F.K. Petrovice1430011959111-52157146.672813053.5728210007633017.8828410294114794
12.Torpedo Havířov1404010874112-38274314.812614146.1530000006038219.371316648164108140
13.TJ Sokol Jaroměř152011276197-36286221.432911362.0732000006434817.5369986087123104
14.TJ Slovan Havířov1510212556120-643310430.303817155.26394210013838614.51537105367150106

Moravskoslezská liga mužů

Český florbal Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Poslední aktualizace: 27.11. 12:01:03
#DružstvoZVRPBBVBOBRPPBVPBOPPP%OSBOOBVOOS%2510ČK1ČK2ČK3TMSS%
1.FBC Spartak Bílovec64111335142136010.00801100.008000001600.00
2.TJ Slovan Havířov B741213392811163118.75155366.6715010004000.00
3.FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA94141348453135038.46413292.6814000002800.00
4.1. SC TEMPISH Vítkovice B6411133029193133.3365016.677000001400.00
5.Z.F.K. Petrovice B74031252351774057.14143478.5715010004000.00
6.TJ Stará Ves n/O Vosy640212332310115345.4591088.8910000002000.00
7.S.K. P.E.M.A. OPAVA B6402122727063250.0081087.508000001600.00
8.FBC Letka Netopýři B7313102433-972028.5781187.509000001800.00
9.1. FBK Eagles Orlová B821573144-13195326.32103170.0010010003000.00
10.Bazinga Ostrava610532840-1253060.00116145.4511010003200.00
11.1.MVIL Ostrava B600601847-2910040.0095244.449000001800.00

Moravskoslezský přebor mužů

Český florbal Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Poslední aktualizace: 21.11. 16:02:03
#DružstvoZVRPBBVBOBRPPBVPBOPPP%OSBOOBVOOS%2510ČK1ČK2ČK3TMSS%
1.Warriors Nový Jičín FBK Sršni C870121602337168050.00132384.6213000002639153.85
2.FBC Honey Badgers F-M861119502426236126.09141192.8614000002831161.29
3.RH PIVING Ostrava8602184730175000.0082075.008000001639120.51
4.FBC Vikings Kopřivnice B86021836231394044.4494155.569000001800.00
5.FK Gůfuň Nový Jičín84221430291103030.00124066.671200000243781.08
6.FbC Coyotes Jablunkov8413133235-35000.00141392.8613100003100.00
7.Z.F.K. Petrovice C83141042384195226.32172088.2416100003738110.53
8.FBK Štajgřy Ostrava821572338-15101310.00104160.0010000002000.00
9.FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B821572342-1912138.3353040.005000001000.00
10.FBC Spartak Bílovec B802622539-14103130.00113072.7311000002200.00
11.FbK Horní Suchá B1001912976-47112018.18177158.8216100003700.00

3. liga juniorů - skupina 7

Český florbal Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Poslední aktualizace: 19.11. 09:39:41
#DružstvoZVRPBBVBOBRPPBVPBOPPP%OSBOOBVOOS%2510ČK1ČK2ČK3TMSS%
1.1. SFK Havířov88002448153341025.00300100.00300000600.00
2.1. FBK Eagles Orlová851216492920125041.6741175.00400000800.00
3.FBC TJ Sokol Frenštát p.R.85031542212172028.57501100.006010002200.00
4.FbC Coyotes Jablunkov8404123234-281012.5083062.508000001600.00
5.Z.F.K. Petrovice8404122229-741025.00161293.7516110004700.00
6.S.K. P.E.M.A. OPAVA83141040382132215.38143078.5714000002800.00
7.FBC TIGERS PORUBA810732252-306000.0073057.147000001400.00
8.KTG Bruises Opava810732562-37152213.33123075.0012000002400.00

Moravskoslezská liga dorostenců

Český florbal Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Poslední aktualizace: 21.11. 15:04:03
#DružstvoZVRPBBVBOBRPPBVPBOPPP%OSBOOBVOOS%2510ČK1ČK2ČK3TMSS%
1.FBC TJ Sokol Frenštát p.R.880024801070107070.00904100.009000001800.00
2.FBC TIGERS PORUBA8602184920299010.00101190.0013000002600.00
3.S.K. P.E.M.A. OPAVA860218412318177141.18801100.008000001600.00
4.PASKOV SAURIANS75201728141482125.00111390.9111000002200.00
5.FBC Spartak Bílovec74031242301286375.00103070.008000001600.00
6.1. FBK Eagles Orlová Florbalshop8323113328584250.0093166.679000001800.00
7.SK Domaslavice6312103029192222.2261083.336000001200.00
8.SVČ Odry830593549-1472028.57166262.5014200003800.00
9.Z.F.K. Petrovice820663244-1262233.33114363.6413100003100.00
10.FBK Škorpioni Ostrava812552242-2014107.14136153.8514110004300.00
11.1. SC BOHUMÍN 98811643054-24156240.00134269.2315000003000.00
12.1.FK Ostrava JIH8008022101-7918040.001310023.0814111006300.00

Moravskoslezský přebor starších žáků – skupina A

Český florbal Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Poslední aktualizace: 19.11. 09:39:59
#DružstvoZVRPBBVBOBRPPBVPBOPPP%OSBOOBVOOS%2510ČK1ČK2ČK3TMSS%
1.TJ Slovan Havířov6411133025571014.2992077.789000001800.00
2.PASKOV SAURIANS4400122781981012.501100.0010000027385.71
3.1. FBC Karviná83231134211373042.86132084.6213000002600.00
4.FbK Horní Suchá631210402614114036.3681087.508010002600.00
5.1. SFK Havířov B530292420471014.2963050.006000001200.00
6.Z.F.K. Petrovice613262133-1281012.5081087.50800000164525.00
7.1. SC BOHUMÍN 98611442742-1541025.0091188.8912000002400.00
8.SK Domaslavice310231917231033.330000.00000000011172.73
9.Toro Salibandy Ostrava400401040-305010.0062066.677000001400.00