1. liga mužů

Poslední aktualizace: 30.04. 07:00:02
#DružstvoZVVPPPPBBVBOBRPPBVPBOPPP%OSBOOBVOOS%2510ČK1ČK2ČK3TMSS%DDDVøDDøDVøD
1.Florbal Ústí2622004662201011194316037.2140111372.5039110009377528.3927701295213100156
2.TJ Znojmo LAUFEN CZ262011463179111688219323.173310169.7039100008370225.50135711571048997
3.Bulldogs Brno261643359172115573415244.124011172.50412000111273923.271186146591113102
4.FB Hurrican Karlovy Vary261811657191122696221133.874315365.1243010009678024.4920021301154100127
5.Kanonýři Kladno26160375116195665827046.554511475.56434100011672522.2112961600100123111
6.DDQ Florbal Chomutov261513750177154235121341.185914476.27620000012477622.812298111217786131
7.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers269331136140142-24114034.154815168.75512000011270219.9494512987310086
8.FBC Štíři Č. Budějovice2610201434129167-385311420.754214066.67421200010971618.021307128010198100
9.FAT PIPE Start98 Kunratice269041331145171-26409222.509722277.32571100012972020.1458514424511178
10.FBC Letka Toman Finance Group266311625120163-434920740.823713264.8636000007264518.608291187649178
11.Z.F.K. Petrovice267111724122189-674114734.155322058.49532100012660020.3349416333812682
12.Torpedo Havířov262811523133180-475410518.525123354.90550000011076017.5019871515153117135
13.TJ Sokol Jaroměř266121722123169-464917434.696023661.67650000013061520.00104112988010090
14.TJ Slovan Havířov2610223595228-1334714429.795624257.14576410020461215.521082159683123103

Moravskoslezská liga mužů

Český florbal Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Poslední aktualizace: 30.04. 07:01:03
#DružstvoZVRPBBVBOBRPPBVPBOPPP%OSBOOBVOOS%2510ČK1ČK2ČK3TMSS%
1.FBC Spartak Bílovec201631511266858648212.50296279.3128000005600.00
2.Z.F.K. Petrovice B2013073916799683015150.004813872.92480200011600.00
3.1. SC TEMPISH Vítkovice B209383094112-182910334.483314157.5833110008100.00
4.FBC Letka Netopýři B208572983101-18216028.57327378.1233000006600.00
5.S.K. P.E.M.A. OPAVA B20911028100112-12286321.43194078.9519000003800.00
6.TJ Stará Ves n/O Vosy2072112398110-123710527.03314187.1031010007200.00
7.TJ Slovan Havířov B18855299381124011227.504014465.00391101011300.00
8.Bazinga Ostrava186392199102-3298427.594415565.91440200010800.00
9.FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA1862102091106-152511044.00547387.0426100005700.00
10.1. FBK Eagles Orlová B18468187193-223511431.43217366.6721010005200.00
11.1.MVIL Ostrava B1832131170108-38397817.952612253.8526010006200.00

Moravskoslezský přebor mužů

Český florbal Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Poslední aktualizace: 30.04. 07:02:02
#DružstvoZVRPBBVBOBRPPBVPBOPPP%OSBOOBVOOS%2510ČK1ČK2ČK3TMSS%
1.Warriors Nový Jičín FBK Sršni C2017125214961883720054.053711370.2737010008439382.05
2.RH PIVING Ostrava20121737947717224118.18358177.1436010008239241.03
3.FBC Honey Badgers F-M2011273510886224615132.61266176.9227000005431348.39
4.FBC Vikings Kopřivnice B201118349172192611042.31237169.5723000004600.00
5.FK Gůfuň Nový Jičín20938306679-13277125.932913055.1729000005860110.00
6.Z.F.K. Petrovice C20821026100103-33911328.21347279.4133100007138263.16
7.FbC Coyotes Jablunkov188282679103-24203315.00304486.6729100006300.00
8.FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B187110227283-1123248.70113072.731200000249800.00
9.FBK Štajgřy Ostrava186111196693-2725258.00279366.6726000005200.00
10.FBC Spartak Bílovec B183411138495-11227231.823313160.6132101008900.00
11.FbK Horní Suchá B1832131176133-57239039.132510460.0026110006700.00

3. liga juniorů - skupina 7

Český florbal Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Poslední aktualizace: 01.05. 07:03:02
#DružstvoZVRPBBVBOBRPPBVPBOPPP%OSBOOBVOOS%2510ČK1ČK2ČK3TMSS%
1.1. SFK Havířov2121006315134117209145.00101290.0010000002039387.18
2.FbC Coyotes Jablunkov2116054810581243310230.30357780.0038010008612584.00
3.1. FBK Eagles Orlová211128359979203811328.95194278.9519010004812825.00
4.FBC TJ Sokol Frenštát p.R.21111934935736224218.18195273.6821120006728332.14
5.Z.F.K. Petrovice217212235685-2918125.56388378.9541110009714400.00
6.S.K. P.E.M.A. OPAVA2172122392108-16235521.74234082.6123000004647195.74
7.KTG Bruises Opava2132161171154-83287425.003312463.64373010112941173.17
8.FBC TIGERS PORUBA2131171061130-69203215.00259164.0025100005541148.78

Moravskoslezská liga dorostenců

Český florbal Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Poslední aktualizace: 01.05. 06:04:02
#DružstvoZVRPBBVBOBRPPBVPBOPPP%OSBOOBVOOS%2510ČK1ČK2ČK3TMSS%
1.FBC TJ Sokol Frenštát p.R.21210063185211642513052.00203485.00220000044141321.43
2.FBC TIGERS PORUBA211317401147242257128.00275281.48270000054111036.36
3.1. FBK Eagles Orlová Florbalshop21114637977027245220.83218261.9021000004200.00
4.PASKOV SAURIANS211128357685-9277125.93224581.8222000004400.00
5.S.K. P.E.M.A. OPAVA21102932746773313339.39234182.612401000589822.22
6.SK Domaslavice2172122379105-26215223.81308173.3329100006332633.33
7.FBC Spartak Bílovec2112273812396272911437.93296179.3130120008518683.33
8.FBK Škorpioni Ostrava2110383398871135318.57269265.3827110006930326.67
9.Z.F.K. Petrovice211038331058520187238.89297475.8628110007111954.55
10.1. SC BOHUMÍN 982153131889110-21388321.05309370.0029100006319468.42
11.SVČ Odry21501615105154-49225222.734511375.56433200012139269.23
12.1.FK Ostrava JIH210021059252-19333379.092613050.002711100899655.56

Moravskoslezský přebor starších žáků – skupina A

Český florbal Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Poslední aktualizace: 30.04. 07:05:03
#DružstvoZVRPBBVBOBRPPBVPBOPPP%OSBOOBVOOS%2510ČK1ČK2ČK3TMSS%
1.1. SFK Havířov B201523471296069218238.10155066.6715000003021614.29
2.PASKOV SAURIANS201514461416774172011.7682375.00100000020106133.02
3.TJ Slovan Havířov201235391319338247129.17254884.0025000005000.00
4.1. FBC Karviná201136361097138165331.25172088.2417000003400.00
5.SK Domaslavice20821026109118-9135138.46161093.7516000003267162.69
6.FbK Horní Suchá19928291148331246125.00215376.1922010005447242.55
7.Z.F.K. Petrovice19649229799-2236126.09155266.6714101005342425.00
8.1. SC BOHUMÍN 98192215871139-6811129.09339172.7333110008142169.05
9.Toro Salibandy Ostrava190118149220-171204720.001911142.1120000004000.00