Poslední aktualizace: 06.10. 07:00:02

Moravskoslezská liga mužů

Český florbal Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Poslední aktualizace: 06.10. 11:01:02
#DružstvoZVRPBBVBOBRPPBVPBOPPP%OSBOOBVOOS%2510ČK1ČK2ČK3TMSS%
1.1.FBK Sršni Rožnov p/R Legendy C220061961342050.000000.00000000000.00
2.Bazinga Ostrava22006114721150.00400100.00400000800.00
3.FBC Vikings Kopřivnice B2200693631033.3341175.00200000400.00
4.S.K. P.E.M.A. OPAVA B220061073110100.0042050.00400000800.00
5.FK Gůfuň Nový Jičín2101387131033.3342050.00400000800.00
6.FbC KOVO KM Frýdek-Místek2011167-151120.00100100.00100000200.00
7.TJ Slovan Havířov B2011169-31000.00301100.00300000600.00
8.FBC Hlučín000000000000.000000.00000000000.00
9.1. SC TEMPISH Vítkovice B20020713-632066.6721050.00200000400.00
10.FBC Honey Badgers F-M20020312-94000.0032033.33300000600.00
11.FbC Coyotes Jablunkov20020516-1131033.3342050.00400000800.00

Moravskoslezský přebor mužů

Český florbal Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Poslední aktualizace: 06.10. 11:02:02
#DružstvoZVRPBBVBOBRPPBVPBOPPP%OSBOOBVOOS%2510ČK1ČK2ČK3TMSS%
1.TJ Sokol Šenov220061951485262.5031066.67300000600.00
2.FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA2200611562000.0041075.004010001800.00
3.1. FBK Eagles Orlová B2110414861000.00200100.00200000400.00
4.TJ Slovan Havířov C Králikáři2101313112103030.0052060.005000001010130.00
5.FBC Spartak Bílovec B210131111031033.3341075.00400000800.00
6.FBC TIGERS PORUBA21013810-232066.6762066.67600000121361.54
7.FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B2101359-40000.00300100.00300000600.00
8.RH PIVING Ostrava20111813-53000.0032033.33300000600.00
9.Z.F.K. Petrovice C000000000000.000000.00000000000.00
10.FBC Letka C Toman Finance Group200201016-651020.0041075.00400000800.00
11.1.MVIL Ostrava B20020415-1141025.0053240.005000001000.00

3. liga juniorů - skupina 7

Český florbal Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Poslední aktualizace: 06.10. 11:03:03
#DružstvoZVRPBBVBOBRPPBVPBOPPP%OSBOOBVOOS%2510ČK1ČK2ČK3TMSS%
1.FBC TJ Sokol Frenštát p.R.330092381521050.00602100.006000001200.00
2.FBC Spartak Bílovec3300926111531033.33504100.00400000800.00
3.1. SFK Havířov B32016161426010.0052060.005000001000.00
4.1. FBK Eagles Orlová21013115683337.50201100.00200000400.00
5.FbC KOVO KM Frýdek-Místek110036515000.00201100.00200000400.00
6.KTG Bruises Opava410331831-135010.00600100.008000001600.00
7.1.FK Ostrava JIH000000000000.000000.00000000000.00
8.FBC Český Těšín20020615-962233.3331066.67300000600.00
9.1. SC BOHUMÍN 98400401229-176020.00134169.2312000002400.00

Moravskoslezská liga dorostenců

Český florbal Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Poslední aktualizace: 06.10. 11:04:02
#DružstvoZVRPBBVBOBRPPBVPBOPPP%OSBOOBVOOS%2510ČK1ČK2ČK3TMSS%
1.SK Domaslavice2200628424110100.000010.00100000200.00
2.1.MVIL Ostrava220062312232066.670000.00000000000.00
3.S.K. P.E.M.A. OPAVA211048263000.00100100.00100000200.00
4.FBC TIGERS PORUBA2101378-131033.33200100.00200000400.00
5.1. SC BOHUMÍN 982101358-31000.0051080.005000001000.00
6.PASKOV SAURIANS2011157-22000.00100100.00100000200.00
7.Z.F.K. Petrovice20020117-161010.00200100.00200000400.00
8.1.FK Ostrava JIH20020434-300000.0043025.00400000800.00

Moravskoslezský přebor starších žáků – skupina A

Český florbal Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Poslední aktualizace: 06.10. 11:05:03
#DružstvoZVRPBBVBOBRPPBVPBOPPP%OSBOOBVOOS%2510ČK1ČK2ČK3TMSS%
1.FbK Horní Suchá4400123162551020.00301100.00300000600.00
2.PASKOV SAURIANS4400123272564066.67200100.00200000400.00
3.FbC Coyotes Jablunkov430192317652040.00200100.00200000400.00
4.1. FBC Karviná220062061421050.000000.00000000000.00
5.Z.F.K. Petrovice42026282354010.00400100.00200000400.00
6.TJ Slovan Havířov2101310821000.0032033.333010001600.00
7.FBC MR elektro Český Těšín B2101389-1110100.00100100.00100000200.00
8.1. SC TEMPISH Vítkovice B000000000000.000000.00000000000.00
9.1.FK Ostrava JIH000000000000.000000.00000000000.00
10.1.MVIL Ostrava000000000000.000000.00000000000.00
11.FBC Letka Toman Finance Group000000000000.000000.00000000000.00
12.FBC ORCA KRNOV000000000000.000000.00000000000.00
13.FBC Spartak Bílovec000000000000.000000.00000000000.00
14.FBC TJ Sokol Frenštát p.R.000000000000.000000.00000000000.00
15.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B000000000000.000000.00000000000.00
16.S.K. P.E.M.A. OPAVA000000000000.000000.00000000000.00
17.Toro Salibandy Ostrava000000000000.000000.00000000000.00
18.1. FBK Eagles Orlová Florbalshop20020512-72000.0021050.00200000400.00
19.1. SFK Havířov B20020110-92000.00200100.00200000400.00
20.FBK Škorpioni Ostrava400401343-301000.00101190.0010000002000.00
21.1. SC BOHUMÍN 9840040737-306010.0065016.676000001200.00