1. liga mužů

Poslední aktualizace: 16.01. 04:00:02
#DružstvoZVVPPPPBBVBOBRPPBVPBOPPP%OSBOOBVOOS%2510ČK1ČK2ČK3TMSS%DDDVøDDøDVøD
1.Florbal Ústí23200036018390933913033.333791375.6836110008768026.9123091238210103154
2.TJ Znojmo LAUFEN CZ22181035615993664019347.50317177.4230100006559426.7710751064989797
3.FB Hurrican Karlovy Vary221611451168101675218134.623612366.6736010008268024.71191184115984125
4.Bulldogs Brno21142324914089512913144.83348176.4734200019859023.73833137493114105
5.Kanonýři Kladno22140354513872664822045.83389476.3235310009562122.221163117897118106
6.DDQ Florbal Chomutov221312643143128154518340.005312477.36560000011266421.54195688917881129
7.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers2292293312511873311033.334112170.7343100009157921.598121073749886
8.FAT PIPE Start98 Kunratice228031127129146-17378221.624821256.25471100010963220.4146313714611483
9.FBC Štíři Č. Budějovice227201325104147-43416414.633911071.79391200010361017.05109810451009597
10.FBC Letka Toman Finance Group216211223105131-264119546.34289267.8627000005453619.59690884638875
11.Torpedo Havířov230811417114168-54428519.054222147.6246000009263617.921662118615199124
12.TJ Sokol Jaroměř22411161599146-474413429.554319455.8146000009250919.4596011188011294
13.Z.F.K. Petrovice22401171394172-783413638.244720057.45472100011450918.4741714253813084
14.TJ Slovan Havířov2210219580180-1004113431.714923253.06486210016653714.9068213456212292

Moravskoslezská liga mužů

Český florbal Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Poslední aktualizace: 15.01. 22:01:02
#DružstvoZVRPBBVBOBRPPBVPBOPPP%OSBOOBVOOS%2510ČK1ČK2ČK3TMSS%
1.FBC Spartak Bílovec1210113175363946112.17162287.5016000003200.00
2.Z.F.K. Petrovice B1280424975047169056.25275581.4828010006600.00
3.1. SC TEMPISH Vítkovice B11623204954-5123125.00177058.8217110004900.00
4.S.K. P.E.M.A. OPAVA B12615195257-5153220.00121091.6712000002400.00
5.FBC Letka Netopýři B12534184357-14143021.43151193.3316000003200.00
6.TJ Stará Ves n/O Vosy115151654504176335.29162087.5017000003400.00
7.TJ Slovan Havířov B104241449472277125.93258368.0024110108300.00
8.FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA104151352520135038.46423292.8615000003000.00
9.1. FBK Eagles Orlová B10325114253-11227431.82124266.6712010003400.00
10.Bazinga Ostrava1021774965-16133223.08199352.6319010004800.00
11.1.MVIL Ostrava B10001003374-41213614.29158246.6715010004000.00

Moravskoslezský přebor mužů

Český florbal Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Poslední aktualizace: 11.01. 07:02:03
#DružstvoZVRPBBVBOBRPPBVPBOPPP%OSBOOBVOOS%2510ČK1ČK2ČK3TMSS%
1.Warriors Nový Jičín FBK Sršni C121101339832662414058.33173382.3517010004439251.28
2.FK Gůfuň Nový Jičín1282226473512164025.00165068.751600000326078.33
3.FBC Honey Badgers F-M1281325715021329128.12172188.2417000003431229.03
4.FBC Vikings Kopřivnice B1270521574512125041.67144171.4314000002800.00
5.RH PIVING Ostrava11704216048127000.00145064.2914010003839153.85
6.Z.F.K. Petrovice C115151660537226327.27223186.3621100004738157.89
7.FbC Coyotes Jablunkov10415133659-236000.00173482.3516100003700.00
8.FBK Štajgřy Ostrava1021773150-1912138.33145264.2914000002800.00
9.FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B1021772755-2815146.6763050.00600000129300.00
10.FBC Spartak Bílovec B1012754255-13145235.71177058.8217000003400.00
11.FbK Horní Suchá B1001912976-47112018.18177158.8216100003700.00

3. liga juniorů - skupina 7

Český florbal Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Poslední aktualizace: 16.01. 19:03:03
#DružstvoZVRPBBVBOBRPPBVPBOPPP%OSBOOBVOOS%2510ČK1ČK2ČK3TMSS%
1.1. SFK Havířov1414004288246484050.00401100.005000001039225.64
2.FbC Coyotes Jablunkov139042758499174023.53183483.3320010005010256.86
3.1. FBK Eagles Orlová1482426714229248133.3392177.789000001800.00
4.FBC TJ Sokol Frenštát p.R.1480624713437112018.18152186.6716020005232366.67
5.Z.F.K. Petrovice13625203743-661016.67241295.8324110006300.00
6.S.K. P.E.M.A. OPAVA14419135669-13142414.29144071.4317000003447119.15
7.FBC TIGERS PORUBA14201263477-43162012.50145064.2914100003320170.00
8.KTG Bruises Opava141112440117-77203415.00189050.0021100004725160.00

Moravskoslezská liga dorostenců

Český florbal Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Poslední aktualizace: 12.01. 14:04:03
#DružstvoZVRPBBVBOBRPPBVPBOPPP%OSBOOBVOOS%2510ČK1ČK2ČK3TMSS%
1.FBC TJ Sokol Frenštát p.R.1313003912316107177041.181304100.0014000002814878.57
2.FBC TIGERS PORUBA1390427803743162112.50191294.7419000003811727.27
3.1. FBK Eagles Orlová Florbalshop1373324633924134230.77134269.2313000002600.00
4.S.K. P.E.M.A. OPAVA1372423543717247229.17131192.311401000389600.00
5.PASKOV SAURIANS127232348435142114.29141592.8614000002800.00
6.SK Domaslavice126242062539174223.53171094.1217000003432066.67
7.FBC Spartak Bílovec1270521594811156340.00183083.3316110004722950.00
8.Z.F.K. Petrovice13517164754-793233.33194378.951810000416783.33
9.FBK Škorpioni Ostrava13427144762-1521104.76177158.8218110005115313.33
10.SVČ Odry1440101271100-29162012.50318274.1929300007331229.03
11.1. SC BOHUMÍN 9813121053774-37256224.00194278.9519000003831233.33
12.1.FK Ostrava JIH130013033161-12821070.001510033.3316111006721650.00

Moravskoslezský přebor starších žáků – skupina A

Český florbal Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Poslední aktualizace: 05.01. 18:05:03
#DružstvoZVRPBBVBOBRPPBVPBOPPP%OSBOOBVOOS%2510ČK1ČK2ČK3TMSS%
1.PASKOV SAURIANS98012471304192022.2231066.67300000656126.79
2.TJ Slovan Havířov107122256441212118.33112181.8211000002200.00
3.1. SFK Havířov B860218542628102020.00104060.0010000002000.00
4.1. FBC Karviná1052317492821114136.36132084.6213000002600.00
5.FbK Horní Suchá1042414684325124033.33101190.0010010003025272.00
6.SK Domaslavice9315105055-572128.5751080.005000001011454.55
7.Z.F.K. Petrovice823394144-3102020.0081087.508000001641025.00
8.1. SC BOHUMÍN 981012754479-3561016.67153180.0016000003219231.58
9.Toro Salibandy Ostrava10019130114-84101110.00124166.6713000002600.00