ZFK AQM Petrovice X Florbal Chomutov

Vlčková
  12.10.20 16:32

V neděli 11.10. se konala dohrávka odloženého zápasu proti týmu Florbal Chomutov. Začátek zápasu byl na obou stranách velmi pomalý a plný nepřesností. V jedenácté minutě skóre otevíral Dominik Chvastek po nahrávce Kašpara. Poté jsme ale během 3 minut dostali 2 zbytečné góly, a první třetina tak skončila 2:1 ve prospěch domácích. Druhá třetina už byla z naší strany mnohem aktivnější a během první minuty se nám podařilo 2x skórovat a otočit zápas na naši stranu. První se po nahrávce Kašpara trefoval Roman Oborák a poté ještě skóroval Ondřej Firda bez asistence. Do konce druhé třetiny se našemu A-týmu ještě podařilo přidat další 2 góly, a druhá třetina tak skončila 5:2 v náš prospěch. Ve třetí třetině jsme byli několikrát zbytečně vyloučeni, nechali soupeře stáhnout na 5:4 a báli se o výsledek. Naštěstí jsme se ale brzo vzpamatovali, přidali další 4 góly a dokázali si udržet náskok až do poslední sirény. Muži si tak z Chomutova odvezli zasloužené 3 body a teď je čeká minimálně dvoutýdenní pauza.