Z.F.K Petrovice X Hurrican Karlovy Vary

Vlčková
  07.12.21 8:35

V sobotu 4.12. se na domácí půdě odehrálo 17.kolo 1. ligy mužů. Domácí A-tým se utkal se soupeřem až z dalekých Karlových Varů. Úvod zápasu vypadal pro domácí velmi slibně. Již v první minutě se petrovickému kapitánovi Ondřeji Firdovi podařilo po nahrávce Petra Horáka vstřelit první branku zápasu. Ve třetí minutě zápasu byl za blokování hokejky vyloučen hráč hostů Jan Zavadil. Petrovičtí tuto přesilovou hru využili a Petr Kašpar zvýšil skóre na 2:0. Nic nenasvědčovalo tomu, co přinesly následující minuty. Domácí naprosto nezachytili narůstající tempo hry a hosté postupně otočili na stav 2:5. Další třetina se bohužel nesla ve stejném duchu a domácím se nepodařilo zvýšit skóre ani o jedinou branku a sami inkasovali další tři. Na začátku poslední třetiny se po nahrávce Firdy prosadil Petr Horák a tím vrátil svému týmu naději na lepší výsledek. Hosté však vzápětí kontrovali Danielem Nicklasem. Zajímavý moment přišel mezi 46. a 55. minutou, kdy se domácí postarali o sérii rovnou čtyř gólů, což vedlo ke snížení náskoku hostů na pouhé dva góly.  Závěr zápasu nicméně domácím nevyšel a Miloš Tyl dvěma brankami upravil závěrečné skóre zápasu na stav 7:11.