Z.F.K Petrovice X FBC Letka finance group

Vlčková
  20.11.21 17:16

Sobotní domácí utkání pro A-tým nezačalo velmi dobře. Hned 20 sekund po úvodní buly se hostujícímu týmu podařilo vstřelit gól a otevřít tak skóre  zápasu. Brankáře Letky se poprvé podařilo překonat Filipu žákovi a v zápětí také Tomáši Prusovi. V 14. minutě utkání se opět prosadila hostující dvojce Vojáček, Šrámek a bylo srovnáno na 2:2. Do vedení nás 30 sekund před koncem třetiny poslal samostatným únikem na bránu Petr Horák. Celkově jsme v první části utkání mohli vidět hned několik pěkných střel a oba celky předváděli rychlý florbal. Ve svižném tempu pokračoval i začátek druhé třetiny. Gólové šance byly na obou stranách, ale ani po deseti minutách se nikomu nepodařilo skórovat. Oba brankáři předváděli dobré výkony. Hosté zvýšili svůj tlak na bránu a my jsme nedokázali odpovědět. Naopak jsme začali tvořit spousty chyb a to zejména v rozehrávce. První gól této třetiny si připsali hosté. Stav utkání byl tedy opět srovnaný, a tak to zůstalo až do začátku přestávky. Po třech minutách poslední periody skórovali hosté, Tomáš Prus ale v zápětí poslal vyrovnávací gól. Do vedení 5:4 dostal hostující celek hráč Dominik Hubl. Několik minut na to se Letka trefovala znovu, A-tým tedy v závěru utkání ztrácel hned o dvě branky. Náskok jsme se snažily ze všech sil snížit, to se nám ale bohužel nepodařilo. Hosté do konce zápasu vstřelili ještě další 3 góly, utkání pro nás tedy skončilo prohrou 4:9.