V celku dobrý vstup starších žáků do nové sezóny!

Vlček
  27.09.10 0:00
ZFK Petrovice - 1.FBK Eagles Orlová 5:0 Celý náš tým starších žáků přijel do Horní Suché na první utkání nové sezóny velmi nadšeně. Náš kádr má prakticky to samé složení jaké jsme mívali loni v mladších žácích. A tak jsme věděli, že naši soupeři na tom budou zhruba taky tak stejně jako loni. První zápas jsme chytili Orlovou a věděli jsme, že nás čeká těžké utkání. Ovšem tým Orlové se na zápas s neznámých důvodů vůbec nedostavil a tak jsme si připsali 3 body! ZFK Petrovice – SFK TJ Slovan Havířov 5:5 (2:2, 1:3, 2:0) B: Mrkva (Krejčí), Koutný (Matuška), Szweda, Szweda (Koutný), Kloza (Mrkva) Do druhého utkání jsme šli s tím, že nás Havířov loni dvakrát porazil, a jim máme, co oplácet. Ale, než jsme se rozkoukali, už jsme prohrávali díky hloupým chybám. Potom jsme se tedy začali konečně snažit a výsledek se ihned dostavil. Na konci první třetiny svítila na ukazateli remíza 2:2. Ovšem ve druhé třetině jsme úplně přestali běhat a chodit do soubojů. Navíc jsme si špatně nahrávali a míčky nám odskakovali. Dále jsme darovali přihrávky přímo do rány soupeři a tak jsme opět prohrávali. Během třetiny se taky prostřídali brankáři. Do poslední třetiny jsme tedy vstoupili s tím, že chceme výsledek vyrovnat, případně ho otočit na svou stranu, protože jsme prohrávali jen o přijatelné, dva góly. Snaha byla veliká a brzy se dostavila odměna. Nejprve zaúřadoval náš kapitán a potom ještě jsme vytvořili nádhernou akci, která skončila gólem. A taky nesmím zapomenout, že nás taky párkrát podržel brankář Roman svými parádními zákroky. Na konci utkání jsme si vytvořili velký tlak, ovšem z něj jsme nedokázali vytěžit branku, přestože já a Filip jsme měli vítězný gól na svých hokejkách, ale bohužel jsme své šance neproměnili. A tak jsme se s Havířovem rozešli remízou 5:5. Na začátek sezóny to nebyl špatný výkon, ale stále je, co trénovat, hlavě co se přihrávek týče. Ale jinak myslím, že když se zlepšíme a přidáme k tomu bojovnost, můžeme v lize útočit na ty nejvyšší příčky.