Úspěch mladších žáků

Vlček
  06.04.11 0:00
Na dalším turnaji v Kopřivnici mladší žáci předvedli kvalitní výkon a obsadili celkové 2. místo. I když nám nepřišlo 5 hráčů z původní nominace, výkon to nikterak závažně neovlivnilo. Úvodní zápas proti Horní Suché jsme se zahřívali pomalu a brzy prohrávali o dvě branky. Poté se projevila naše herní převaha a zaslouženě jsme skóre otočili v náš prospěch. Zápas s nejslabším celkem, Třincem, jsme paradoxně odehráli nejhůře. Rychle jsme soupeři odskočili na rozdíl šesti branek a pak přestali naprosto hrát. Toho protivník dokázal využít a snížil na rozdíl dvou branek. Poté jsme opět začali hrát a upravili na konečných 11:5. Místo poklidné výhry,jsme svými vlastními chybami, dovolili soupeři vsítit nám pět branek. Frýdek - Místek, tak zněl soupěř pro další zápas. Celý první poločas se hra odehrávala na polovině Frýdku a výsledkem nám bylo zasloužené vedení 2:0. Začátek druhého dějství = špatný sen. Jeden jediný hráč se během dvou minut postaral o tři branky soupeře. V tu chvíli se k nám obrátilo čelem i potřebné štěstí a golnam soupeře si vybral slabší chvilku a my otočili na 4:3 v náš prospěch. V takticky výborně zvládnutém závěru si kluci výhru pohlídali. Poslední překážkou za vítězstvím v turnaji byl domácí celek Kopřivnice. Velice dobře hrající domácí na nás vletěli a nám již zřejmě došly síly. K tomu se přidal náš brankář, kterému jakoby se už nechtělo udělat pohyb navíc a prohra byla na světě. Nutno dodat, že zasloužená. Kopřivnice byla prostě lepší. Konečné 2. místo je zcela jistě úspěchem. Do utkání zasáhli všichni naši hráči a ani jeden z kluků nic nevypustil a hrál naplno.