Trápení dorostenců pokračuje

Adamczyk
  29.01.14 9:47
Prvoligový dorostenci mají za sebou nejdelší cestu za florbalem v letošní sezóně. V pátek 25. ledna odjeli na turnaj do Brna s tím, že zkusí překvapit domácí Gullivery a konečně naplno zabodovat. Z.F.K. AQM PETROVICE - EMKOCASE GULLIVERS SOKOL BRNO I 4:6 (3:2, 1:3, 0:1) Branky: 8. Szweda (Betík), 13. Heinisch (Chvastek), 14. Chvastek (Šplíchal), 27. Chvastek (Šplíchal) První třetina patřila mezi to nejlepší co dorostenci v letošním ročníku první ligy předvedli. Hráli s nasazením, soustředění a dokonce proměňovali šance, takže jsme úvodní část vyhráli. Kdybychom ovšem proměnili jen polovinu příležitostí ke vstřelení branky, tak bylo rozhodnuto už během prvních patnácti minut. Bohužel prostřední třetina se nepovedla, koncentrace byla ta tam a domácí Brno otočilo průběh na 3:5 v náš neprospěch. O celkovém našem nezdaru rozhodl úsek ve třetí části. Napřed Martin Szweda neproměnil nájezd, pak si při naší přesilovce brněnský útočník udělal ze tří našich hráčů kužele a zasadil nám rozhodující úder. Zbytek přesilovky i zápasu proběhl v naprosté křeči. FBC ČPP SOFTWARE OSTRAVA - Z.F.K. AQM PETROVICE 10:4 (5:1. 1:1, 4:2) Branky: 13. Szweda (Chvastek), 29. Chvastek (Filipczyk), 32. Chvastek (Šplíchal), 34. Šplíchal Ostravští od první minuty opanovali dění na hřišti a dávali nám lekci z florbalové rychlosti, chytrosti a efektivity. Kolotoč přihrávek a náběhů se nám podařilo přibrzdit až za stavu 0:5. Od té doby se naše hra mírně opticky zlepšila a přišly i nějaké branky. Sestava: Wawreczka - Szweda, Betík, Nachtman, Kloza - Chvastek, Filipczyk, Šplíchal - Heinisch, Balcar, Wójcik