Starší žáci si zastříleli

Adamczyk
  04.10.14 21:05
První turnaj se starším žáků povedl. V ostravské hale v Dubině si napřed poradili s béčkem Frýdku-Místku. Druhé utkání s Bohumínem pak ukončili před uplynutím závěrečné sirény, když brankový rozdíl dosáhl čísla 15. Z.F.K. AQM PETROVICE - FBC BD STAV FRÝDEK-MÍSTEK B 7:2 (1:0, 2:0, 4:2) Branky: 9. Waliczek, 19. Mitrenga (Tomalík), 23. Tomalík, 27. Miksa (Horák), 30. Morcinek, 32. Podlesny, 32. Waliczek (Urbánek) Od úvodních minut jsme měli lepší pohyb, předváděli jsme pěkné kombinační akce, ale nervozita z prvního zápasu sezóny a nezvyklý povrch způsobily, že spousta střel skončila mimo bránu. Jako první se prosadil centr druhé lajny Adam, který odstartoval vynikající výkon celého týmu. Náskok se postupně navyšoval a tak jsme v poklidu dokráčeli k vítězství. Z.F.K. AQM PETROVICE - 1.SC BOHUMÍN 98 DDM 18:3 (9:1, 9:2, _:_) ukončeno ve 2. třetině Branky: 4. Morcinek (Tomalík), 4. Waliczek (Miksa), 5. Morcinek (Mitrenga), 6. Cunda, 7. Horák, 10. Mitrenga (Horák),10. Waliczek (Morcinek), 11. Miksa, 14. Waliczek (Tomalík), 14. Morcinek (Píštek), 15. Nivnický, 19. Morcinek (Horák), 20. Tomalík (Mitrenga), 20. Waliczek (Podlesny), 21. Morcinek, 21. Mitrenga (Horák), 21. Horák (Mitrenga), 22. Morcinek (Trunkát) Čekání na první gól ukončil David, který pak svou šestou brankou v zápase předčasně ukončil utkání (po dohodě s bohumínským trenérem) pro naprostou převahu našeho týmu. Osmnáct branek za necelé dvě třetiny je náš rekord posledních sezón. Sestava: Wilczek - Horák, Píštek - Podlesny, Nivnický - Trunkát (jen Bohumín) - Tomalík, Mitrenga, Morcinek - Cunda, Waliczek, Miksa - Urbánek, Konečný