Starší žáci - chybí kondice a góly

Vlček
  20.10.09 0:00
Po úvodních dvou turnajích Moravskoslezského přeboru starších žáků máme bilanci dvou výher a dvou proher. První turnaj jsme v domácím prostředí hráli s favorizovanými celky Suché a Ostravy vyrovnanou partii jen do poloviny zápasu. Pak jsme pocítili dopad úzkého kádru a odešli kondičně, čehož soupeř vždy dokázal využít a my jsme zaslouženě prohráli. Utkání s Bixem Ostrava nakonec bylo kontumováno v náš prospěch, za neoprávněný start jednoho hráče. Na druhém turnaji hraném v Otravě jsme v prvním utkání doplatili na neproměňování 100% brankových příležitostí. Měli jsme více možností než Vítkovice, ale technické nedostatky při zakončování nás srážely do kolen. Konečný výsledek tak neodpovídá průběhu zápasu. Proti porubským Tygrům jsme nastoupili s jasnou taktikou, co nejvíce soupeře, který hrál jen v šesti lidech, uběhat. Ve druhé třetině jsme si díky napadání vytvořili spoustu šancí, a některé jsme dokonce dokázali využít ke zvýšení náskoku. V poslední třetině jsme místo exhibice zvolnili a dovolili tak soupeři korigovat na pro ně příznivý výsledek. Z.F.K. Petrovice - FbK Horní Suchá 2:5 Kuna (Kubiena), Vávra (Madecký) FBC BiX Ostrava B - Z.F.K. Petrovice 0:5 k Sestava: Sivera, Urbanczyk – Adamczyk, Babušík, Smetana, Vyvlečka – Kubiena, Kuna, Mafo – Vávra, Starzyczný, Madecký, Steffan Z.F.K. Petrovice - 1. SC WOOW Vítkovice B 1:5 Mafo (Kuna) FBC Tigers Poruba - Z.F.K. Petrovice 4:8 Smetana (Starzyczný), Mafo (Adamczyk), Hercig (Vávra), Mafo, Starzyczný, Mafo (Starzyczný), Starzyczný, Hercig (Mafo) Sestava: Švancara, Sivera – Adamczyk, Babušík, Meisner, Vyvlečka – Smetana, Kuna, Mafo – Vávra, Starzyczný, Madecký, Hercig