Rozhodující poslední zápas!

Vlčková
  31.03.22 6:50

Série play-down proti Slovanu Havířov bude znát svého vítěze až v sedmém zápase. Muži předvedli skvělý výkon, a povedlo se jim tak obrátit stav série z 0:3 na 3:3!

Šesté utkání bylo opět velmi vyrovnané. Skóre zápasu otevíral po 17. sekundách 1. třetiny Dominik Chvastek. Až do poloviny 2. třetiny jsme v utkání dominovali. Poté se však soupeř vzpamatoval. Slovanu se podařilo vstřelit hned 4 branky za sebou, a my tak necelou minutu před koncem třetí třetiny prohrávali 2:4. I přesto se nám však podařilo skóre srovnat a zápas pokračoval do prodloužení. Danielu Flašarovi se povedlo vstřelit rozhodující branku a stav série byl tak srovnán na 3:3.

Rozhodující zápas se odehraje již tuto neděli na naší domácí hale v Petrovicích. Doraž a Pomož nám vytvořit skvělou atmosféru, která dožene muže až k vítězství v sérii🤩