První zápasy juniorů v 2.lize

Vlček
  08.10.14 5:33
První zápasy v 2. lize odehráli junioři v Kopřivnici.Naději na větší bodový příděl hatila prořídlá sestava (vinou zranění a předstíraných nemocí), která musela být doplněna řadou dorostenců. FBC Vikings Kopřivnice – Z.F.K. AQM Petrovice 7:3 (1:1, 4:0, 2:2) První zápas junioři odehráli proti domácí Kopřivnici, zapas začal poměrně ve vysokém tempu a hra se přelévala z jedné strany na druhou, my jsme si začali pomáhat fauly a to vedlo v 5. minutě k odpískání nájezdu na naší bránu, hráč Kopřivnice ho provedl velice zkušeně a my prohrávali 1:0, dvě minuty před koncem první třetiny se nám podařilo vyrovnat, druhá třetina byla velice vyrovnaná až na poslední pětiminutovku kde jsme naší nedisciplinovaností dovolili soupeři, aby nám za tři minuty nasázel čtyři branky, to bylo klíčové pro vývoj celého utkání, do třetí třetiny jsme nastoupili odhodlaně, zapomněli jsem na náš zkrat ve druhé třetině a začali si hrát svou hru, třetí třetina skončila remízou 2:2. B: 13:08 Szweda (Mrkva), 32:19 Slowiczek (Kloza), 43:31 Slowiczek (Szweda) FbC Aligators Klobouky – Z.F.K. AQM Petrovice 2:2 (1:1, 1:1, 0:0) Druhý zápas se začal v pomalejším tempu v deváté minutě jsem dostali laciný gól a museli jsme opět dotahovat, odpověď přišla rychle po rozehrání volného úderu prostřelil brankáře V.Mrkva, na začátku druhé třetiny se nám podařilo vstřelil branku a v utkání jsme vedli to nám vydrželo pouze pět minut, v poslední třetině zápasu už branka nepadla a my se museli smířit s jedním bodem. Jestliže do dalších zápasů nastoupíme s větší soustředěností a nebudeme dělat zbytečné chyby, určitě se budeme moct radovat z více než jednoho bodu. B: 9:41 Mrkva (Szweda), 18:03 Mrkva (Štěpán) D.Chvastek