Proti béčkům jen s jednou remízou

Vlček
  14.02.12 0:00
Na turnaji v Těšíně jsme ve třetí lize juniorů proti ostravským béčkům získali jen bod za remízu s Remedicem. Proti Vítkovicím jsme se nedokázali prosadit díky nepřesné střelbě. Z.F.K. AQM PETROVICE – 1.SC WOOW VÍTKOVICE B 0:3 (0:1, 0:2, 0:0) Nerovný povrch v těšínské hale tentokrát sedl lépe Vítkovicím. Byly technicky lepší, kontrolovaly častěji balónek a přesněji střílely. My jsme se do šancí dostávaly taky, ale většinou se nám podařilo branku minout. Přesto jsme při zvýšeném úsilí mohli pomýšlet na úspěch. Když už jsme se nadechli k možnému náporu, sami jsme se okamžitě srazili zpět nesmyslným vyloučením. FBC čPP REMEDICUM OSTRAVA B - Z.F.K. AQM PETROVICE 3:3 (1:1, 1:0, 1:2) Branky: 10. Adamczyk (Krejčí), 33. Adamczyk (Foltýn), 36. Foltýn (Hercig) Remedicum byl pro nás vyrovnanějším soupeřem. Pokud se hrálo pět na pět, tak se hra přelévala z jedné strany na druhou se šancemi obou týmů. My jsme šli do oslabení jako první a Ostrava toho okamžitě využila ke vstřelení úvodního gólu. V koncovce první třetiny se nám konečně povedla přesná přihrávka na centra, to Šimon Krejčí vysunul Patrika Adamczyka a ten pohotově srovnal. Druhá třetina měla podobný průběh jako první. Akorát jsme hráli přesilovku my a my jsme také inkasovali. Naivní řešení situace před brankou využili Ostravští k brejku, který dokonale zužitkovali. V poslední části jsme chtěli hrát trochu více aktivněji. To se nám dařilo, měli jsme opět šanci v podobě přesilovky. Ta bohužel skončila jako ta předchozí, z brejku jsme opět inkasovali a začalo to vypadat zle. Naštěstí jsme se rychle oklepali a po vybídnutí Michala Foltýna Patrik Adamczyk podruhé rozvlnil sí. V hektickém závěru jsme odvolali brankáře, Ostravští na chvíli ztratili koncentraci pohledem k naší brance, toho využil Michael Foltýn a pár sekund před koncem nám vystřelil bod. Sestava: Moravec, Matocha – Krejčí, Meisner – Kuna, Bráborec – Foltýn, Hercig, Kubiena – Kaliwoda, Adamczyk, Orság - Vávra