Po debaklu přišlo jasné vítězství

Adamczyk
  07.11.14 11:05
Starší žáci na domácím turnaji napřed nezvládli druhou polovinu utkání s Vítkovicemi a jasně prohráli. Ve druhém zápase si pak s přehledem poradili s Rožnovem. Na turnaji dostali šanci se prosadit hráči, kteří prozatím toho nemají tolik odehráno. Bohužel se potvrdilo, že proti soupeřům, kteří hrají technický florbal, nedokážeme udržet výkonnost po celý zápas. 1.SC VÍTKOVICE OXDOG B - Z.F.K. AQM PETROVICE 9:3 (2:2, 4:1, 3:0) Branky: 1. Feber (Tomalík), 12. Tomalík (Trunkát), 20. Feber (Tomalík) Začátek zápasu začal pro nás výborně. Už v 1. minutě Honza Tomalík našel volného Adama Febra a vedli jsme 1:0. Škoda, že další tři šance stejné dvojice už brankou neskončili, to by měl zápas asi trochu jiný průběh. Zvrat vy vývoji utkání přišel v polovině druhé třetiny. Vítkovice šly do dvoubrankového vedení, my jsme dokázali snížit na rozdílovou branku. Pak přišlo selhání - po osmi vteřinách jsme opět inkasovali a už jsme sedo konce utkání nevzpamatovali. Naopak Vítkovice si dělaly co chtěly a v pohodě navyšovaly naše brankové konto. Z.F.K. AQM PETROVICE - 1.FBK ROŽNOV P/R 12:3 (3:0, 6:2, 3:1) Branky: 7. Nivnický (Trunkát), 8.Cunda (Feber), 12. Feber (Waliczek), 14. Tomalík (Horák), 15. Horák, 17. Tomalík (Feber), 20. Waliczek (Feber), 23. Mitrenga, 23. Feber (Waliczek), 27. Mitrenga (Waliczek), 28. Feber (Tomalík), 31.Feber (Tomalík) Zápas s Rožnovem jsme začali velice vlažně. S první vstřelenou brankou se náš výkon uklidnil. Díky gólům naší první lajny, která si místy dělala, co chtěla, jsme v pohodě vyhráli. Ostatní hráči ale zůstali za očekáváním. Pohyb na hřišti, technika zpracování balónku, jeho vedení a havně střelba neodpovídali hráčům družstva, které chce bojovat o nejvyšší příčky v soutěži. Tyto hráče ještě čeká spousta práce na trénincích, pokud se chtějí naplno zapojit do všech ostatních utkání. Wilczek - Trunkát, Píštek, Nivnický, Podleśný, Horák (jen Rožnov) - Feber, Tomalík, Waliczek, Mitrenga, Palowski, Cunda, Miksa, Owczarzy, Konečný, Žák, Reclík, Warcholek