Muži-D neprohráli

Vlček
  21.09.14 15:09
Nově vytvořený tým mužů-D (složený z bývalých hráčů A-týmu a juniorů) byl při své premiéře úspěšný. Přestože se na úvodním turnaji z pracovních důvodů nemohli představit všichni hráči z aktuální soupisky, tým neprohrál a získal cenné 4 body. ZFK AQM Petrovice D – FBC Coyotes Jablunkov A 5:5 (1:2 2:1 2:2) Vyrovnané utkání, ve kterém se ve vedení vystřídaly oba týmy, nakonec skončilo zaslouženou remízou. My jsme vyrovnávali minutu před koncem při závěrečné hře bez brankáře. B: 9:59 Madecký (Chvastek), 15:19 Ochodek, 21:34 Ochodek, 26:10 Chvastek (Ochodek), 35:04 Madecký (Ochodek) ZFK AQM Petrovice D – FBC Coyotes Jablunkov B 10:0 (3:0 4:0 3:0) Utkání bylo vyrovnané pouze v 1.třetině. V jejím závěru se nám podařilo dvakrát skórovat a odskočit na tří brankový rozdíl. Zbytek utkání se již odehrával jen z povinnosti. B: 5:05 Mrkva (Madecký), 10:46 Mrkva, 11:59 Slowioczek (Ochodek), 12:33 Ochodek (Chvastek), 15:18 Mrkva (Ochodek), 15:50 Krejčí (Slowioczek), 20:05 Madecký (Chvastek), 30:13 Slowioczek (Krejčí), 32:10 Chvastek (Madecký), 32:12 Mrkva (Chvastek)