Muži C při premiéře plně bodovali

Lázók
  01.10.14 8:40
Nově vzniklý tým Mužů C, složený především z dlouholetých opor Béčka, ale i několika navrátilců do dresu Petrovic, jedné posily ze zaniklého týmu Fermenté Bohumín a pro tentokrát posílený i o dva hráče A týmu, přivezl ze svého prvního turnaje, ke kterému vyjel do Bystřice nad Olší, stejně jako Muži D se kterými sdílí i stejnou soutěž, 6 bodů a k tomu dvě čistá konta. Z.F.K. AQM Petrovice C – FBC Coyotes Jablunkov B 10:0 (2:0, 5:0, 3:0) Začátek zápasu byl vyrovnaný, ale poté co skóre zápasu otevřel Pala, který se tak skvěle uvedl v prvním soutěžním zápase za Petrovice, začalo být postupně jasné, že náš tým je jednoznačně lepší a bylo jen otázkou času, než přidá další branky. Soupeř ohrožoval naši branku jen sporadicky a největší šanci v podobě samostatného úniku hráče Jablunkova zneškodnil ve druhé třetině Tomáš „Ventil“ Trojan, který si jinak na míček v průběhu utkání moc často nešáhnul. Přísun gólů do branky soupeře zakončil v 33. minutě Pala, který tak dovršil hattrick a zároveň vstřelil 10. gól v zápase. B: 2:26 Pala (Kačor), 6:26 Kačor, 16:08 Kubiena, 17:22 Franek (Pala), 18:08 Krzeminski (Schmeisser), 18:49 Pala (Franek), 22:25 Kačor (Lázók), 27:49 Schmeisser, 30:16 Kosydar (Rychlý), 32:43 Pala (Kosydar) Z.F.K. AQM Petrovice C – FBC Spartak Bílovec 4:0 (1:0, 3:0, 0:0) Zápas s Bílovcem byl o mnoho vyrovnanější. Skóre V 5. minutě opět otevřel Pala, ale další branku už jsme v první třetině nevsítili. Navýšení skóre přišlo na začátku druhé třetiny, kdy opět skóroval Pala a o několik minut později Kačor, který také uzavřel skóre na 4:0 na konci druhé třetiny. Ve třetí třetině jsme i přes řadu šancí další gól nevstřelili. O poznání více práce měl v průběhu celého zápasu Tomáš „Ventil“ Trojan, který předvedl několik výborných zákroků a uhájil tak i svém ve druhém zápase po návratu do soutěžního florbalu čisté konto. B: 4:37 Pala, 13:24 Pala (Kosydar), 16:23 Kačor (Kosydar), 23:45 Kačor (Kosydar) Sestava: Trojan Ballon – Franek; Lázók (jen 2. zápas), Rychlý (jen 1. zápas) – Schmeisser Pala – Kačor – Kosydar; Reczek, Kubiena – Polok – Krzeminski Michal Reczek