Muži C doma čtyřbodoví

Lázók
  09.11.14 10:33
Další dva zápasy odehrál tým Mužů C 11. 10. na domácím povrchu při turnaji, který pořádal. K zápasům se sešla téměř kompletní sestava C týmu – sice bez Poloka, ale s Pryszczem, který se připojil k týmu po skončení pracovních povinností a opět posílená o hráče A týmu. Z. F. K. AQM Petrovice C – FBC Spartak Bílovec C 8:0 (2:0, 2:0, 4:0) B: 2:25 Pala (Kosydar), 4:04 Pryszcz (Kačor), 22:47 Rychlý, 23:04 Pala (Kosydar), 24:36 Kosydar (Kačor), 29:58 Pala (Kosydar), 32:35 Pala (Kačor), 35:29 Kosydar (Pala) První zápas s C týmem Bílovce vyzněl celkem jednoznačně v náš prospěch. Rychle jsme si dokázali vytvořit dvoubrankový náskok a prakticky po celou dobu jsme kontrolovali zápas a soupeře nepustili kromě ojedinělých případů do výraznějších šancí. Tomáš „Ventil“ Trojan si připsal třetí nulu ve třech zápasech a Pavel Pala další hattrick. FurtFit Pirates Ostrava B – Z. F. K. AQM Petrovice C 8:8 (4:1, 2:3, 2:4) B: 7:49 Ballon, 15:22 Kosydar, 20:35 Kosydar (Franek), 22:42 Lázók (Reczek), 24:24 Kubiena (Lázók), 26:59 Kubiena (Lázók), 30:55 Pala, 32:04 Lázók Druhý soupeř byl o poznání těžší a konečně důkladněji prověřil naše schopnosti. Hlavní oporou ostravského týmu je ex-extraligový Tomáš Šimský. Úkolem zápasu tedy bylo ohlídat ho a celkově soupeře příliš nepouštět ke střelbě a dávat si pozor, abychom nenechali vytažené útočníky soupeře osamocené v naší obranné polovině. Tento přístup jsme příliš nedodržovali a výsledek zápasu tomu odpovídá. V průběhu zápasu se ostravští dostali na konci první třetiny a v průběhu druhé celkem třikrát do vedení o tři branky a za remízu, kterou zařídil čtyři minuty před koncem Lázók, můžeme být rádi. Sestava: Trojan Ballon – Franek; Pryszcz – Schmeisser Pala – Kačor – Kosydar; Reczek, Kubiena – Lázók (jen 2. zápas), Rychlý (jen 1. zápas) - Krzeminski Michal Reczek