Muži A doma vydřeli 6 bodů!

Vlček
  18.03.11 0:00
Na dalším domácím turnaji nás čekaly týmy Slavie Havířov a Horní Suché. Z.F.K. Petrovice : Slavia Havířov 14:6 V prvním vzájemném měření sil, jsme celku Havířova, na jeho palubovce, podlehli. Sice jsme nebyli horším týmem, ale přesto jsme si ze Slavie neodvezli ani bod. Domácí zápas pro nás začal poměrně dobře a v první třetině jsme se dostali do vedení a soupeře mírně přehrávali. Důležitým faktorem bylo, že jsme to byli my, kdo dával branky, nikoliv náš soupeř. První část skončila za stavu 4:0. Ovšem začátek druhé třetiny jsme naprosto nezvládli. Soupeř během několika chvil dvěma góly zápas zdramatizoval. V té chvíli se k nám obrátilo čelem i štěstí a Havířov nastřelil asi 3x tyč (nutno podotknout, že tři tyče se povedlo nastřelit v první třetině i nám). V dané chvíli byla Slavie jasně lepším celkem. Nám pomohla až přesilová hra a následné oslabení, kdy jsme brankami soupeři opět utekli na větší rozdíl. Po druhé periodě jsme vedli 7:4. Poslední dějství již bylo zcela v naší režii a soupeře jsme nakonec deklasovali 14:6. Opět fungovala spolupráce Cihelka – Schulhauser, Martin vsítil branky čtyři, Marek dokonce pět. Br.: Firda(Ochodek), Schulhauser(Firda), Schulhauser(Firda), Cihelka(Schulhauser), Cihelka, Růžička(Mareš), Olšák D.(Růžička), Růžička(Mareš), Schulhauser(Firda), Cihelka(Mareš), Schulhauser(Ochodek), Cihelka(Firda), Růžička(Firda), Cihelka(Klement) Z.F.K. Petrovice : Fbk Horní Suchá 7:5 Proti Suché, hrající na tři formace, jsme vyrukovali s 10 statečnými v poli (jako vždy) a chtěli potvrdit sobotní formu. I když jsme udělali jen jednu, vynucenou, změnu v sestavě, včerejší tým zřejmě zůstal někde v šatně a nastoupilo zcela jiné Z.F.K. Zbytečnými a hloupými chybami jsme soupeře drželi po dvě třetiny ve vedení. Na paty se nám nalepila střelecká smůla a celkově byla naše hra velice špatná. V sobotním zápase jsme s přehledem využili tři přesilové hry, v tom nedělním ani jednu. A to jsme jich hráli šest, z toho 2x byla výhoda dvou hráčů. Naše přesilová hra byla naprosto bez nápadů. Naštěstí pro nás, nám Suchá neodskočila na větší brankový rozdíl a tak jsme měli neustále šanci se zápasem něco udělat. To se nám také povedlo ve třetí třetině, kdy obrat zařídil... no kdo jiný, než naše osvědčená dvojice M.S a M.C. Br.: Schulhauser, Svoreň(Růžička), Cihelka(Schulhauser), Schulhauser(Cihelka), Schulhauser(Cihelka), Svoreň(Cihelka), Schulhauser(Cihelka) Dva zápasy, dva rozdílné výkony. Ovšem jeden zcela jasně prokazatelný fakt, o kterém se hovořilo již po minulých turnajích. Náš tým hraje momentálně na jednu útočnou formaci. Doufejme, že během posledního hracího víkendu se probudí i ostatní střelci. A bude to potřeba. Pro poslední hrací víkend už nemůžeme počítat s Martinem, který ukončil letošní sezónu a chceme-li udržet sedmou příčku, musíme nějaký bod a z Rožnova či Kopřivnice (nejlépe z obou) přivést.