Mladší žáci zahájili sezónu 2. místem na domácím turnaji.

   Vlček
  21.09.20 17:27

Sezóna mladších žáků pro nás začala úspěšně. Na domácím turnaji v sobotu 19. 9. odehráli naši hráči několik povedených utkání. Podlehli pouze ostravským Vítkovicím v 1. zápase, další 3 zápasy už jsme dokázali vyhrát. Vstup do sezóny se nám výsledkově vydařil. Doufám, že tento turnaj bude zároveň motivací pro všechny naše hráče a hráčky, aby se nadále zlepšovali a tyto výsledky dokázali zopakovat i na dalších turnajích.

Výsledky:

Z.F.K. Petrovice  – 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 1:3

Z.F.K. Petrovice – FBC Spartak Bílovec 7:1

Z.F.K. Petrovice – 1. FBK Rožnov p/R 4:3

Z.F.K. Petrovice – FBC Bartosini Český Těšín Černí 10:3

Sestava:

Kniezek Š., Jirout T., Kristen M.,Swiatkovski A., Kostková E., Suchár J., Hruška T., Konečný V., Gasior A., Gasior D., Konečná N., Olšák M., Orság M., Kolesár Š.

autor: D. Tomala