Mladší žáci opět nezklamali!

Vlček
  29.10.13 7:30
V pořadí již třetí turnaj mladších žáků se konal v Čeladné pod názvem Poukar cup. My chtěli navázat na úspěšná vystoupení z předešlých turnajů. Jako první se nám do cesty postavil celek Vítkovic s názvem Panteři. Utkání bylo vyrovnané a bohaté na branky. Náš útok si konečně vytvořil velké množství šancí po pěkných kombinacích, bohužel obranná fáze týmu byla špatná, tudíž jsme se s Pantery přetahovali o vedení v zápase. Nakonec se více štěstí přiklonilo k nám a v poslední minutě, jsme soupeři vstřelili rozhodující branku. Rožnov měl být podle dosavadního průběhu turnaje nejlehčím soupeřem. Tento předpoklad se potvrdil a po jasné první polovině zápasu, jsme v poklidu vedli 4:0 a příležitost zahrát si dostali všichni naši hráči. O tom, že body za vítězství zůstanou u nás, nebylo pochyb. Vítkovice Tornádo byl další náš protivník. Toto utkání se nám vůbec nepovedlo a za celých 20 minut jsme se v podstatě nedostali do hry. Velmi slabého golmana soupeře, jsme neohrozili skoro vůbec a můžeme být rádi, že se příděl branek zastavil na čísle devět. Poslední zápas s Frýdkem – Místek byl bojem o druhé místo. Díky horšímu skóre nám nestačila ani remíza, výhra byla jistotou. První polovina byla z naší strany výborná, neustále jsme Frýdek mačkali na jejich polovině a pouze výborný výkon brankáře soupeře, udržel skóre po první polovině na 3:0. Hráči Frýdku za celých 10 minut ohrozili naši bránu pouze jednou. Zápas jsme tedy mohli ztratit pouze sami. A to se nám „ úspěšně “ povedlo. To co se odehrálo v prvních třech minutách druhé části, jsem doteď nepochopil. Totální pasivita našich hráčů a zlepšený pohyb soupeře znamenal, otočení výsledku na 3:4. Po timeoutu jsme opět zabrali a Frýdek znova nestíhal. Bohužel se nám nepodařilo nic víc, než vyrovnat na 4:4. Tím pádem jsme se umístili až na 3. místě v pořadí turnaje. Pokud bych měl turnaj ohodnotit jako celek, tak poměrně dobrá hra útoku, ovšem slabší defenzíva a golman rovněž neměl svůj den. I přesto bylo druhé místo velmi blízko a jen totální tříminutový výpadek nás o něj připravil. Ale i přesto si všichni hráči zaslouží pochvalu, protože v konkurenci kvalitních týmů jsme se rozhodně neztratili, spíše naopak. Z.F.K. Petrovice : 1.SC WOOW Vítkovice Panteři 6 : 5 Z.F.K. Petrovice : 1. Fbk Rožnov P/R 5 : 3 Z.F.K. Petrovice : 1. SC WOOW Vítkovice Tornádo 2 : 9 Z.F.K. Petrovice : FbC BD STAV Frýdek – Místek 4 : 4