Junioři pouze 50%

Vlček
  22.11.11 0:00
Hattrick Foltýna zajistil povinnou výhru V osmém kole třetí ligy juniorů nás čekali soupeři z opačných pólů tabulky. V utkání s první Opavou nebyl zpočátku vidět rozdíl v tabulce. V poli byla hra opticky vyrovnaná, Opavští byli sice fyzicky silnější, ale obrana je do žádného většího tlaku nepouštěla. Bohužel nevyšel zápas gólmanovi, laciné branky nás srážely do kolen. Propadli jsme ve druhé části hry, kterou jsme prohráli o tři góly. A i když jsme v závěrečné části chtěli zvýšit obrátky, tak jsme dokázali vyhrát jen třetinu, zápas už ne. Ve druhém utkání proti poslednímu Novém Jičínu měly být tři body povinností. V poklidném tempu jsme se dostali do vedení. Pak jsme, jak začíná být naším zvykem, zahodili několik šancí, které by nám zajistili pohodový náskok. Soupeř nás potrestal vyrovnáním ve druhé třetině a utkání se začalo dramatizovat Naštěstí se hattrickem prosadil Michael Foltýn a největší mírou se tak podílel na povinné výhře. . Z.F.K. AQM PETROVICE – S.K.P.E.M.A. OPAVA 3:5 (1:1, 0:3, 2:1) Branky: 8. Adamczyk (trestné střílení), 27. Kubiena (Foltýn), 34. Hercig FK GůFUň NOVÝ JIčÍN - Z.F.K. AQM PETROVICE 2:4 (0:1, 1:0, 1:3) Branky: 5. Foltýn (Kubiena), 30. Foltýn (Kubiena), 32. Foltýn (Hercig), 33. Adamczyk (Piskorz) Sestava: Moravec (1. zápas), Strnad (2. zápas) – Bráborec, Vyvlečka – Meisner, Kuna – Pookorán – Foltýn, Piskorz, Kubiena – Adamczyk, Hercig, Babušík – Orság, Grzybek, Krejčí - Vávra