Junioři doma nepřesvědčili

Vlček
  15.01.14 12:12
V neděli 12. ledna pokračovala juniorská soutěž turnajem v naší domovské hale v Petrovicích u Karviné. A opět se bohužel, potvrdilo, že domácí zápasy nám nesvědčí a velmi často doma odevzdáváme body hostujícím celkům. A nedělní turnaj tento trend potvrdil. ZFK AQM Petrovice – FBC Sokol Frenštát p.R. 2:4 (0:1 1:0 1:3) 12:19 Chvastek (Madecký), 25:28 Krejčí (Madecký) Utkání o čelo tabulky bylo na 3. juniorskou ligu velmi kvalitní. Velkou zásluhu na tom měl náš celek, který většinu hrací doby diktoval tempo hry. Naši hráči měli většinou míček na svých holích a snažili se dobývat branku soupeře. Ten se prezentoval kvalitní obranou a velmi nebezpečnými protiútoky, kdy si vytvářel gólové situace. Vyrovnané utkání rozhodla sedmá minuta třetí třetiny, kdy jsme nevyužili jednu z mnoha šancí a soupeř z následné akce vstřelil rozhodující branku. Gól na 4:2 jsme dostali šest sekund před koncem, při hře bez brankáře. I když jsme tedy nedosáhli na body, za výkon v tomto zápase se nemusíme stydět. ZFK AQM Petrovice – 1.SC WOOW Vítkovice 9:3 (3:1 1:0 5:2) 0:32 Chvastek (Mrkva), 7:20 Madecký (Mrkva), 10:17 Mrkva (Madecký), 12:04 Chvastek, 25:37 Madecký (Mrkva), 27:49 Szweda (Mrkva), 28:32 Mrkva (Szweda), 30:26 Mrkva, 33:31 Szweda (Chvastek) Po hodinové přestávce jsme nastoupili ke svému druhému zápasu. A hodina pauzy stačila, aby se náš tým herně změnil k nepoznání. Naše hra byla tragická - bez přihrávky, kombinace, pohybu. Góly, které jsme vsítili byly často výsledkem náhody, štěstí a špatného výkonu soupeřova brankáře. A zpočátku odevzdaný soupeř v průběhu zápasu zjistil, že má šanci s utkáním něco udělat. Vrcholem naší nedisciplinovanosti byl gól soupeře na začátku třetí třetiny, kdy snižoval na 2:4 (a to ještě celou řadu šancí soupeřovi hráči neproměnili). Utkání se zlomilo teprve v polovině třetí třetiny, kdy se několikrát individuálně prosadili hráči naší první formace. Nakonec jsme tedy tři body vybojovali, po výkonu, který by ale na většinu mužstev naší soutěže zdaleka nestačil Wawreczka Szweda – Betík – Krejčí – Kloza – Mahdal Mrkva – Madecký – Chvastek – Kaliwoda – Balcar – Orság – Šplíchal - Filipczyk