Elévové v Kopřivnici nepřesvědčili

Vlček
  04.03.15 6:38
V sobotu 21. 2. proběhl další turnaj elévů. Po náročném domácím turnaji, jsme cestovali až do Kopřivnice, kde jsme absolvovali další 4 zápasy. I přes absenci několika hráčů z důvodů nemocí a prázdninových dovolených s výsledkem nemůžeme být spokojení. Ze 4 zápasů jsme vyhráli pouze jeden a to s Krnovem. S Kopřivnicí jsme ztratili cenné vedení 16 sekund před koncem utkání a další dva zápasy jsme prohráli hlavně díky tragickým druhým poločasům. Celkově je tedy 4. místo zklamáním, protože v první půlce sezóny tým předváděl lepší florbal s daleko vyšším nasazením. Z.F.K AQM Petrovice : FBC Český Těšín 3:8 (3:3) Do zápasu jsme vstoupili velice dobře, už ve druhé minutě jsme vedli 2:0. Bohužel s přibývajícím časem nás začal soupeř přehrávat. Poločas skončil 3:3, ovšem ve druhé půli se projevila špatná fyzička některých hráčů, kteří fyzicky naprosto odpadli. Druhou půli jsme tak prohráli 0:5 což je nejhorší výsledek v dosavadní sezóně. Z.F.K AQM Petrovice : FBC Orca Krnov 6:2 (3:1) Zápas proti soupeři, který celé utkání čekal co vymyslíme, a spoléhal brejky. Celé utkání se v podstatě hrálo před brankou soupeře, ovšem na branky jsme se až nečekaně nadřeli. To soupeř ze dvou výraznějších akci dvakrát skóroval. Oba poločasy skončily stejným skóre 3:1 a tak jsme po špatném prvním zápase dostali vzpruhu do dalších utkání. Z.F.K AQM Petrovice : FBC Vikings Kopřivnice 3:3 (2:1) Klíčové utkání jsme bohužel opět nezvládli. Zápas byl velice vyrovnaný, byť měl soupeř míček častěji pod svou kontrolou. Tentokrát jsme to byli my, kdo spoléhal na rychlé brejky a to se nám v podstatě celé utkání dařilo. Až do poslední minuty jsme vedli těsným, jednobrankovým rozdílem. Bohužel s rostoucím časem nám opět začaly docházet síly což vedlo k tomu, že jsme 16 sekund před koncem utkání inkasovali a museli se tak spokojit s remízou, nutno říct, že zaslouženou, protože jsme v závěru zápasu už rozhodně nebyli lepším týmem. Z.F.K AQM Petrovice : S.K. P.E.M.A Opava 4:9 (2:3) Zápas s velice podobným průběhem jako proti Těšínu. Zatímco první půle nabídla vyrovnaný průběh a šance na vítězství měly obě strany, ve druhé půli jsme opět naprosto vyhořeli a odnesli si zaslouženě vysokou porážku. Nezbývá, než doufat, že do dalších turnajů se nám podaří navázat na výkony z první půlky sezóny, byť týmy co nás čekají, rozhodně nebudou dávat body zadarmo. David Tomala