Elévci vybojovali v Havířově druhé místo

Adamczyk
  30.10.21 20:32

V sobotu 30. října si zajeli elévci ke svém druhému turnaji do Havířova. Po třech výhrách a jedné těsné prohře nakonec skončili jen díky horšímu skóre na pěkném druhém místě.

První zápas proti ostravskému FBC  byl velice vyrovnaný. Ještě minutu před koncem utkání jsme vedli, bohužel po neproměněných šancích soupeř dvakrát kontroval a strhl vedení na svou stranu. Proti havířovskému Slovanu jsme měli od začátku mírně navrch, vybudovali jsme si náskok a ten jsme si udrželi do konce zápasu. První poločas proti ostravskému Jihu jsme hráli velice dobře v obraně, první půle tak skončila skórem 6:0. Ve druhé polovině jsme si výsledek v pohodě pohlídali. Nejlepší utkání jsme ale sehráli proti do té doby neporažené Orce Krnov. Na obou stranách dominovaly gólmanky, které své branky zavřely a nedávaly střelcům moc možností se prosadit. Nakonec jsme byli šťastnějším a myslím si že i lepším týmem my. Těsná výhra nás tak díky minitabulce posunula na konečnou druhou příčku. Na turnaji mně potěšila zlepšená hra v obraně a hlavně to, že jsme začali hrát florbal. Už to nebylo běhání za míčkem a snaha se za každou cenu prosadit individuálně. Byly k vidění pěkné kombinační akce, které byly zakončené střelbou. Pochvalu si tak zaslouží všichni hráči a doufám ,že je tento pěkný výsledek bude motivovat k většímu úsilí na trénincích.

Z.F.K. PETROVICE - ORCA KRNOV 2:1

Z.F.K. PETROVICE - 1.FK OSTRAVA JIH 9:2

Z.F.K. PETROVICE - TJ SLOVAN HAVÍŘOV 7:4

Z.F.K. PETROVICE - FBC ČPP OSTRAVA 9:10