Dorostenci byli blízko k prvním bodům

Adamczyk
  15.10.13 12:53
FBC VIKINGS KOPŘIVNICE - Z.F.K. AQM PETROVICE 3:1 (1:0,1:0,1:1) Branky: 40. Šplíchal (Morcinek) Z.F.K. AQM PETROVICE - FBK HORNÍ SUCHÁ 4:5 (1:2, 0:0, 3:3) Branky: 9. Filipczyk (Chvastek), 37. Balcar (Chvastek), 38. Wójcik (Filipczyk), 40. Chvastek (Balcar) V sobotu 12. října odehráli dorostenci druhý turnaj v první lize. Tentokrát zavítali do Horní Suché, kde se utkali s Kopřivnicí a domácí Suchou. Herní projev byl už lepší než na prvním turnaji. Proti Suché jsme byli velice blízko prvním bodům. Bohužel jsme v obou zápasech opět doplatili na neproměňování stoprocentních brankových příležitostí a nedisciplinovanost. V každém utkání jsme byli čtyřikrát vyloučeni. A tak zatímco soupeři dokázali využít našich hrubých individuálních chyb, my jsme se prosazovali jen ztěžka. Proti Kopřivnici jsme v první třetině měli pět vyložených šancí, ale počet střel na branku byl 2:7 v náš neprospěch. Kopřivnickým tak stačilo k vítězství dát jeden gól v každé třetině. Zápas proti Suché byl vyrovnaný až do koncovky. V poslední třetině se střídali slabší chvilky s těmi lepšími. Napřed jsme inkasovali při naší přesilovce. Pak nastala ta lepší část, v další přesilovce jsme snížili stav na 2:3, abychom během tří minut otočili výsledek na 4:3. Následně jsme ale neproměnili trestné střílení, a v utrápené koncovce jsme ztratili celý zápas. Sestava: Wawreczka - Szweda, Kloza, Krejčí J.,Nachtman, Betík- Chvastek, Filipczyk, Šplíchal, Wójcik, Balcar, Krul, Heinisch, Horák, Morcinek