Dorost poprvé bodoval

Adamczyk
  13.10.14 7:43
Dorostenci na turnaji v Havířově předvedli solidní výkon. V prvním utkání zdolali domácí Slovan s trochou štěstí. To jim naopak chybělo proti Kojotům z Jablunkova. Měl více ze hry, ale trefovali jen tyčky nebo gólmana. Z.F.K. AQM PETROVICE - SFK TJ SLOVAN HAVÍŘOV 6:5 (3:1, 1:3, 2:1) Branky: 7. Krul, 8. Wójcik, 12. vlastní, 13. Feber, 27. Krul (Wójcik), 29. Gabzdyl (Wójcik) Utkání bylo od prvních minut vyrovnané. Jako první se prosadil po samostatné akci Radovan, 1:0. Dlouho jsme se z vedení neradovali, nahození od půlící čáry doskákalo až do naší sítě, 1:1. Vedení na naši stranu vrátil Honza Wójcik, jeho povedený pokus brankář viděl až za svými zády, 2:1. V koncovce první třetiny se prosmýkl po pravé straně Adam a tentokrát jsme měli štěstí my, jeho nahození si srazil obránce Havířova do brány, 3:1. Prostřední část jsme začali výborně, ihned po zahájení hry si udělal Adam z obránců kužele a dostal nás do tříbrankového náskoku, 4:1. Pak jsme ale polevili v koncentraci a nechali Slovan srovnat na 4:4. Poslední třetina přinesla zlepšenou hru naší obrany. Z toho dokázali vytěžit naši útočníci další dvě branky, které rozhodly o našem prvním vítězství ve druhé lize. Na 5:4 namazal Honza Wójcik Radovanovi, pak se konečně mezi tři tyče trefil Ondra, který vsítil vítězný gól. FBC COYOTES JABLUNKOV - Z.F.K. AQM PETROVICE 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) Branka: 19. Wójcik (Feber) Urostlí chasníci z Jablunkova vzbuzovali mezi našimi menšími hráči respekt. Zakřiknutý začátek nakonec určil ráz celého zápasu. Po zbytečném vyloučení jsme obdrželi v oslabení první gól. Celou třetinu jsme se pak dostávali do tempa. Úvod druhé části nám opět nevyšel, jablunkovský útočník proběhl kolem dvou našich hráčů a vymetl šibenici. Paradoxně od této chvíle jsme začali hrát více my. Měli jsme balónek častěji na svých hokejkách, točili jsme obranu Kojotů jak na kolotoči, ale góla jsme nedokázali dát. Trefovali jsme buď připraveného brankáře nebo tyčky. Náš jediný gól padl po vybojovaném míčku Adamem, který ho postrčil Honzovi Wójcikovi. Ten nezaváhal a s přehledem zavěsil.