Dorost opět bodoval

Adamczyk
  05.11.14 12:20
Na turnaji v Rožnově pod Radhoštěm se dorostencům dařilo střídavě. V utkání proti ostravskému MVILu doplatili na hrubé chyby v úvodu první třetiny a na rozhodčí, kteří utkání nezvládli. Proti domácímu Rožnovu pak s přehledem zvítězili, když se hattrickem blýskl Adam Feber. Dařila se i hra v přesilovkách, z šesti sehraných jsme dokázali čtyři gólově zužitkovat. Z.F.K.AQM PETROVICE - 1. MVIL OSTRAVA 3:4 (1:3, 2:1, 0:0) Branky: 10. Švantner (Franěk), 20. Horák (Gabzdyl), 24. Tomalík Slova před zápasem o soustředění se na výkon a vyhýbání se naivních chyb vzala za své hned v první minutě. Obránci vyrobili dvě hrubky a po 30 vteřinách jsme prohrávali. Pak už zápas probíhal v režii rozhodčích, kteří situace na hřišti buď nepískali vůbec nebo je posuzovali velice zvláštně. Ostraváci dominovali v první třetině především svou běhavostí a tvrdou hrou, která byla několikrát za hranicí regulérnosti. Až za stavu 1:4 jsme se dokázali otřepat a korigovat výsledek na jednobrankový rozdíl 3:4. Ten už bohužel zůstal stejný i po poslední třetině, kdy jsme měli pár nadějných příležitostí, které jsme nedokázali zužitkovat. ROŽNOV P/R - Z.F.K. AQM PETROVICE 1:5 (0:3, 1:1, 0:1) Branky: 4. Krejčí (Dimun),9. Feber (Mitrenga), 11. Feber (Tomalík), 21. Filipczyk, 36. Feber Domácí, kteří jsou prozatím bez bodu, byli lehčí soupeř. Od prvních minut jsme měli utkání pod kontrolou, třikrát jsme se prosadili v přesilovce a jednou při hře 5 na 6. Potěšil především výkon gólmana a žáků, kteří tak přispívají k potřebným bodům. Na druhé straně nás trápí velká nedisciplinovanost při bránění. Osm vyloučených za dva zápasy je hodně. Sráží to naší snahu o lepší výsledky a těžce pak dotahujeme gólovou ztrátu.