Céčkaři si v Bolaticích zkomplikovali boj o 3.místo

Lázók
  18.02.15 9:44
V neděli 15.2. vyrazili muži C k dalším dvěma zápasům Moravskoslezské třídy mužů do Bolatic. V tělocvičně místní školy na Céčkaře čekaly týmy SK ANAKONDA a Sokol Šenov. V sestavě bohužel chyběli stabilní členové Michal Kačor, Marian Polok, Tomáš Schmeisser či Jiří Horák, i přesto bylo cílem získat 6 bodů. To se nakonec nepovedlo a C-tým si tak zkomplikoval boj o 3. místo. V aktuální tabulce má totiž odehraných již 16 zápasů, zatímco Hlučín a A-tým Jablunkova pouze 14. Pokud tyto celky oba „chybějící“ zápasy vyhrají, dostane se Hlučín před C-tým na 3. místo a Jablunkov do těsného kontaktu. Z.F.K. AQM Petrovice C – SK ANAKONDA 8:2 (2:2, 2:0, 4:0) První utkání jsme sehráli s týmem SK ANAKONDA. Na parketách a menších hracích rozměrech (36x18 metrů) se jednalo zejména o dobývání brány Anakondy. Ve 3. minutě otevřel skóre Petr Pryszcz pěknou střelou z pozice obránce – 1:0. O minutu později bylo vyrovnáno, z hranice velkého brankoviště se trefil Fajkus – 1:1. Za další minutu otevřel svůj střelecký účet Adam Kubiena, který střelou z první nedal gólmanovi šanci – 2:1. Poté se na další branku čekalo až do 10. minuty. Druhá střela na bránu v podání našich soupeřů a bylo znovu vyrovnáno – 2:2. Od druhé části již Tomáš Trojan doslova zavřel bránu a neinkasoval. Naopak my jsme začali navyšovat svůj náskok. Hattrickem se zaskvěl výše zmíněný Kubiena a po gólu si připsali Kosydar, Lázók, Pala a Krzeminski. Konečná výhra 8:2 byla zcela zasloužená. B: 2:59 – Pryszcz (Kubiena), 4:13 – Kubiena (Lázók), 21:13 – Kosydar (Ballon), 21:24 – Lázók (Kubiena), 24:49 – Pala (Kosydar), 25:44 – Kubiena (Pryszcz), 26:53 – Krzeminski (Ballon), 30:41 – Kubiena (Rychlý) Z.F.K. AQM Petrovice C – Sokol Šenov 5:5 (2:2, 1:1, 2:2) Ve druhém utkání na nás čekal papírově těžší soupeř a to se také potvrdilo. Chyby v obraně rezultovaly ve vedení Šenova 0:2, až v závěru první části jsme se začali prosazovat gólově také my. Nejprve v 10. minutě produktivní obránce Petr Pryszcz a po něm ve 12. minutě Lázók srovnali na 2:2. V polovině druhé třetiny však šel znovu do vedení Šenov a vyrovnáno přišlo opět v poslední minutě této periody. Pryszcz našel na středu Lázóka, který dal na 3:3. Ve třetí třetině jsme chtěli utkání definitivně zvrátit, jenže přišla velmi šťastná trefa soupeře a znovu jsme prohrávali. Nicméně se nám povedlo vstřelit dvě rychlé branky. Nejprve Adam Kubiena a po něm z přesilové hry Petr Pryszcz, se zasloužili o první vedení našeho týmu - 5:4. Bohužel, minutu a půl před koncem jsme znovu inkasovali, a když jsme ani v závěrečném tlaku nevyužili své šance, rozešly se oba týmy za stavu 5:5. B: 9:57 – Pryszcz (Pala), 11:06 – Lázók (Kubiena), 23:41 – Lázók (Pryszcz), 26:25 – Kubiena (Reczek), 28:00 – Pryszcz (Rychlý) Sestava: Trojan – Franek, Ballon, Pryszcz, Rybnikár – Pala, Kosydar, Krzeminski, Kubiena, Rychlý, Lázók, Reczek