3 body byly povinností

Adamczyk
  24.02.15 18:30
Dorostenci na turnaji v Rožnově p/R splnili svou obvyklou normu. Ze dvou utkání si odnesli tři body za vítězství nad domácím týmem Rožnova. 1. MVIL OSTRAVA - Z.F.K. AQM PETROVICE 5:4 (1:2, 3:1, 1:1) Branky: 9. Feber (Morcinek), 9. Švantner (Wójcik), 24. Feber (Morcinek), 31. Morcinek Ostrava byla jasným favoritem. Hned od úvodních minut převzala iniciativu, ale výborného Martina v brance nedokázala překonat. My jsme to bohužel Ostravským hodně ulehčili, během utkání jsme se nechali třikrát zbytečně vyloučit a soupeř všechny přesilovky brankově využil. Nebýt gólů v oslabení mohl se zápas odvíjet úplně jinak. Především naše "žákovská" lajna se dokázala prosadit pěknými kombinacemi a třikrát se i gólově prosadit. V samém závěru jsme vyvinuli enormní tlak, ale chyběl kousek štěstí k vyrovnání. Z.F.K. AQM PETROVICE - 1.FBK ROŽNOV P/R 3:0 (0:0, 3:0, 0:0) Branky: 20. Horák, 22. Feber (Brunowski), 24. Feber (Gabzdyl) Proti domácímu celku jsme si věřili, ale naše hra postrádala náboj a invenci. Ve druhé části Rožnovští začali vyrábět jednu hrubku za druhou a to nás dostalo do hry. Hned tu první jsme potrestali brankou Horáka, kterého nechali volného dorážet na malém brankovišti. Za chvíli se prosadil Feber, a když rozhodčí pískli nájezd za hru v brankovišti, vypadalo to na jasný průběh utkání. Filipczyk sice nájezd neproměnil, ale Feber v následné přesilovce ideálně protečoval střílenou přihrávku Gabzdyla a bylo to tři branky. Poslední třetinu jsme kontrolovali hru a relativně v poklidu si došli pro očekávané vítězství.