Z.F.K Petrovice x Sokol Brno gullivers

Vlčková
  16.11.21 15:41

V neděli se na domácí půdě utkal A-tým s brněnským celkem Sokol Brno Gullivers. Díky přesunutí předešlého domácího utkání, měli muži možnost se na tento zápas pořádně připravit. To se ukázalo hlavně v první třetině, kdy jsme předváděli velmi svižnou hru. Po dvou minutách jsme šli do přesilovky, kterou se nám ale využít nepodařilo. Toto utkání však bylo na tresty opravdu bohaté, jelikož se rozhodčí rozhodli trestat opravdu vše, co se dalo. První dvě branky střílela hostující dvojce Matula, Černoch. Zejména tito hostující hráči se v utkání podíleli i na několika dalších brankách. Náš první gól přišel v 14. minutě utkání a to díky využité přesilovce. Hosté však za nedlouho odpověděli, a tak jsme opět ztráceli o dvě branky. Před koncem třetiny jsme ještě museli jít do oslabení, to se protáhlo až do další části. Třetinu jsme tedy rozehráli v oslabení, které se nám ubránit nepodařilo, hostující tým se trefoval minutu před koncem přesilovky. Následně skóroval i domácí hráč Jakub Češek. Druhá třetina je však již klasicky naší slabinou a to se ukázalo i v tomto zápase. Rozhodčí nás tentokrát vyloučili hned třikrát. Oslabení se ale mužům dařilo bránit. V 18. minutě třetiny dostal Petr kašpar osobní trest a hosté získali možnost trestného střílení. Nájezd proměnil již zmiňovaný Václav Černoch, do šatny jsme šli za stavu 2:5. Muži o přestávce nabrali síly a třetí třetina vypadala hned od začátku mnohem lépe, než ta předchozí. Firda měl hned několik povedených střel, do brány však padla jen jedna. Stále jsme však ztráceli o dvě branky, a tak jsme museli začít riskovat. To se nám bohužel moc nedařilo, nepomohla ani hra bez brankáře. Hostům se  naopak podařilo skórovat ještě několikrát, zápas tedy končil výsledkem 3:9. Muže už ve středu čeká opět dlouhá cesta, tentokrát až do Českých Budějovic. Utkání můžete sledovat na webu českého florbalu.