Z.F.K AQM Petrovice X TJ Znojmo Laufen

Vlčková
  30.09.20 21:40

Krátký report z pondělního zápasu ve Znojmě :

V pondělí 28.9. se muži vypravili do Znojma za účelem získat první body do tabulky. Na hřišti se jim ale vůbec nedařilo a tak už v po první třetině ztráceli na soupeře 1:2. V druhé třetině se A-týmu nevedlo o moc lépe, a domácí si tak byli schopni vybudovat čtyřbodový náskok. Petrovice tedy šly do poslední třetiny za stavu 2:6. Třetí třetina už ale vypadala ze strany našeho A-týmu o poznání lépe, muži měli hodně gólových šancí a dvě minuty před koncem se jim podařilo stáhnout na 3:6. Domácí se ale nedali a odskočili o další dva góly, utkání tedy bohužel skončilo výsledkem 6:8 pro domácí. Muži už se ale připravují na nabitý víkend, kdy je čekají dva zápasy na domácí půdě: v sobotu se utkají s týmem Torpédo Havířov a v neděli do Petrovic zavítá tým z Českých Budějovic.