Z.F.K Petrovice X FB Hurrican Karlovy Vary

   Vlčková
  27.09.20 11:47

V sobotu 26.9 proběhlo druhé utkání A teamu v letošní sezóně. Muži nastoupili do zápasu proti teamu FB Hurrican Karlovy Vary velmi sebevědomě, už po 3 minutách se trefoval Petr Kašpar a vedli jsme 1:0.  Zanedlouho nás však čekalo vyloučení, Vary přesilové hry využily, a tak bylo srovnáno na 1:1. V 15 minutě jsme po vyloučení hostujícího hráče měli i my možnost využít přesilové hry, ve které se trefil Petr Horák, a tak první třetina skončila za stavu Petrovice X Vary 2:1.

V 6 minutě 2 třetiny si výhoz brankáře Macieje Bogdańskeho našel Dominika Chvastka , který krásně zakončoval a zvyšoval skóre domácích na 3:1. Gól hostujícího teamu na sebe nenechal dlouho čekat, a proto druhá třetina končila za stavu 3:2.

Ve třetí třetině našemu A teamu už bohužel začaly docházet síly a i přes perfektní výkon brankáře Macieje Bogdańského jsme skóre nedokázali udržet v náš prospěch. Zápas tak skončil výhrou hostujícího teamu a celkovým skóre Petrovice X Vary 3:5.

Vyjádření zástupce trenéra Martina Vlčka : ,, Rozhodlo jenom to, že jsme měli spoustu nemocných a Vary nás přehrály, protože měly tři lajny a my jsme odešli fyzicky. Příští zápas snad už vyhrajme a až budeme kompletní, budeme porážet i takové mančafty, jako jsou Vary.”