A-tým na Slovan nestačil a míří do baráže

Lázók
  16.04.19 18:08

Série mezi A-týmem a Slovanem Havířov přinesla vyvrcholení v posledním sedmém zápase. A-tým ho začal skvěle, když šel již v 15. sekundě do vedení a v 5. minutě přidal další branku. Hosté sice dokázali srovnat, ale poslední slovo v první části měl přeci jen A-tým, který šel v 18. minutě zásluhou Tomáše Daniše opět do vedení. Pokud byla první třetina ze strany A-týmu dobrá, druhá byla naprosto nepovedená a rozhodla o osudu celého zápasu. Inkasovali jsme nepochopitelných šest branek, které rezultovaly ve vedení hostů 3:8. Ani ve třetí části už jsme se nezmohli na zvrat, naopak Havířov po zásluze navyšoval skóre až na konečný stav 5:13 a zachránil účast v 1. lize. A-tým tak po prohře míří do baráže, kde se utká s celkem ASK Orka Čelákovice.