A-tým prohrál potřetí v řadě a v sérii se Slovanem již prohrává!

Lázók
  11.04.19 7:44

Za stavu 2:2 se série mezi naším A-týmem a Slovanem Havířov přesunula opět do Petrovic. Páté utkání mělo přinést jednomu z celků matchball k setrvání v 1. lize. Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří otevřeli skóre zásluhou Jiřího Kročka v 9. minutě zápasu. Na vyrovnání nemuseli diváci čekat dlouho. Michalík našel na středu Adama Zbořila, který z otočky prostřelil Zapletálka. Vyrovnaný stav však do konce třetiny nevydržel, v 18. minutě se prosadil z dorážky Šimon Kuczera. Do druhé části vstoupily lépe Petrovice a ve 24. minutě využil přesilovou hru Tomáš Daniš. Na hřišti se odehrával boj, který se postupem času přiostřoval a k vidění bylo dost tvrdých zákroků. V závěru třetiny šel do vedení opět Slovan, když se znovu prosadil Šimon Kuczera. Ve třetí části čekala na A-tým těžká šichta, navíc ji načal dvěma vyloučeními. Bohužel, to druhé hosté potrestali zásluhou Filipa Hromádky. Když se poté v 52. minutě prosadil také Michal Prorok, vedli hosté již o tři branky. Od 55. minuty to A-tým zkoušel v šesti, ale z přesilové situace vytěžil pouze branku Adama Zbořila. Další dobývání havířovské branky již úspěšné nebylo, a tak dal konečnou podobu výsledku 7 sekund před koncem     Jiří Gregor, který uzavřel skóre na 3:6.