Bídný výkon body nepřinesl

Vlček
  17.10.11 0:00
Turnaj v Havířově nezastihl dorostence hrající 2. ligu v právě optimální formě. I když jsme se snažili, vzhledem k jasné výhře nad Rožnovem z prvního kola, soupeře nepodcenit, tak z hlav hráčů se to nepodařilo dostat na 100%. Zvláště když jsme se rychle dostali do vedení. Hráči už se viděli v šatně se třemi body, ale soupeř přijel nabuzený nám porážku vrátit. Dělali jsme hrubé individuální chyby při bránění a soupeř je s radostí trestal. Utkání s Frýdkem bylo jako přes kopírák. Přišlo naše rychlé vedení, které vystřídalo uspokojení. To v konečném výsledku přineslo náskok Frýdku, který se nám i přes enormní snahu v poslední třetině nepodařilo stáhnout. Je pravda, že kdyby někteří hráči proměnili jen čtvrtinu svých šancí, tak jsme bez bodu neodjeli. V obou utkáních jsme byli lepší jen v poslední třetině, to už jsme ale stahovali tříbrankové vedení soupeře. Ukázalo se, že náš kádr není tak široký, jak jsme si mysleli. Absenci tří hráčů základní sestavy bohužel nedokážeme prozatím nahradit. 1.FBK ROŽNOV p/R – Z.F.K. AQM PETROVICE 6:4 (2:1, 3:1, 1:2) Branky: 3. Piskorz, 13. Hercig, 29. Chvastek (Szweda), 33. Svoboda (Krejčí) Z.F.K. AQM PETROVICE – FBC BD STAV FRÝDEK-MÍSTEK 5:7 (3:5, 0:2, 2:0) Branky: 1. Szweda, 8. Mrkva (Piskorz), 9.Krejčí (Mrkva), 33. Grzybek (Kloza), 35. Grzybek Sestava: Stachura, Strnad – Bráborec, Szweda - Krejčí, Kloza - Piskorz, Mrkva, Grzybek – Chvastek, Hercig, Svoboda - Orság