Na úvod vybojovali 4 body

Vlček
  03.10.11 0:00
Dorostenci na startu 2. ligy předvedli solidní výkon. V prvním utkání celkem jasně přehráli Rožnov. Ve druhém zápasu pod dojmem snadného vítězství z úvodníhu duelu podali podstatně vlažnější výkon a jen zremizovali s nováčkem soutěže z Domaslavic. Z.F.K AQM PETROVICE - 1.FBK ROŽNOV p/R 6:0 (0:0, 3:0, 3:0) Branky: 15. Chwastek (Kloza), 21. Hercig (Piskorz), 23. Piskorz (Sweda), 27. Grzybek, 33. Svoboda, 33. Kalliwoda (Piskorz) V těšínské hale jsme se první třetinu nemohli vyrovnat s nepříjemným povrchem, míček skákal a neposlouchal. Když jsme ve druhé části zjednodušili přechod do útoku a začali kombinovat až před brankou soupeře, dostavily se i góly. Rožnovské jsme po celý zápas nepustili k ničemu vážnějšímu. Když už se dostali k zakončení, tak jejich střely pochytal jistý Roman Strnad. Na výhře se podílelo celé družstvo, vždy šest branek dalo šest střelců. Potěšil výkon třetího útoku, který si tak snad zvedl sebevědomí do dalších ukání. SK DOMASLAVICE - Z.F.K AQM PETROVICE 3:3 (2:1, 0:1, 1:1) Branky: 10. Hercig (Koutný), 17. Kalliwoda (Piskorz), 27. Kloza (Koutný) Do druhého utkání jsme vstoupili nesoustředěni. Během prvních pěti minut jsme po dvou hrubých chybách prohrávali 0:2. Do zápasu jsme se dostali po naší přesilovce, kdy se naše formace prokombinovala až před branku a Tomáš Herig vstřelil kontaktní gól. Druhá třetina přinesla vyrovnaný průběh. Podařilo se nám vyrovnat díky další úspěšné přesilovce. Po další pěkné kombinaci zakončoval Honza Kalliwoda. V poslední třetině jsme šli do vedení po šastném nahození Kuby Klozy, ale stejným způsobem jsme ho vzápětí ztratili. Sestava: Strnad, Matocha - Orság (2. zápas Kloza), Sweda - Meisner, Krejčí - Kalliwoda, Piskorz, Mrkva - Koutný, Hercig, Svoboda - Chwastek, Grzybek, Kloza (2. zápas Orság)