Starší žáci - Šest bodů je doma !!!

Vlček
  23.09.11 0:00
Na první turnaj sezóny jsme jeli do Bystřice s cílem získat co nejvíce bodů. Bohužel, nemoci a jiné omluvy způsobily, že jsme jeli ve velmi skromném počtu - 9 hráčů a 2 brankáři. ZFK Petrovice - SK FBC Třinec 10:1(1:1,4:0,5:0) V prvním utkání nové sezony jsme bojovali o body s Třincem. Utkání začalo šancemi na obou stranách, ale první gól nakonec vstřelil Třinec . My jsme naštěstí odpověděli po necelých dvou minutách. V dalším průběhu první a na začátku druhé třetiny se útočníci předháněli, kdo zahodí více šancí. Tento trend pokračoval do poloviny zápasu. Teprve pak jsme se probrali a nastříleli Třinci čtyři branky. Ve třetí třetině jsme již odevzdanému soupeři přidali dalších pět gólů. Branky: Mráček(Kloza),Szweda(Krejčí),Chvastek(Filipczyk),Heczko(Krejčí),Betík(Filipczyk),Mráček(Chvastek), Mráček,Szweda(Chvastek),Krejčí(Kloza),Krejčí(Heczko) FBC DDM český Těšín - ZFK Petrovice 3:4(0:1,1:2,2:1) Ve druhém utkání jsme nastoupili proti českému Těšínu. Utkání bylo daleko těžší a vyrovnanější než náš první duel. Šance byly v úvodu utkání na obou stranách, ale z první branky jsme se nakonec v závěru první třetiny radovali my. V druhé třetině jsme pak měli mírnou převahu, kterou jsme dokázali přetavit ve dvě další branky a soupeři jsme odskočili na tříbrankový rozdíl. Ten, kdo si myslel, že utkání je rozhodnuté, se mýlil. Protože vzápětí - po deseti sekundách - jsme dostali gól na 3:1. A třetí třetina byla zcela ve znamení těšínského týmu. Ten využil širší hráčské základny a stupňoval tempo. My jsme se jen bránili, často nedovoleným způsobem. A hráči Těšína naší nedisciplinovanost využili a dvěma góly utkání srovnali. Naštěstí dvě minuty před koncem utkání fauloval hráč Těšína a dostal pětiminutový trest. Nám se podařilo početní převahu využít a rozhodnout zápas. Branky: Szweda,Szweda(Kloza),Szweda(Filipczyk),Krejčí(Szweda)