Mladší žáci vyhráli turnaj v Paskově!

Vlček
  20.04.11 0:00
Po předchozím druhém místě, jsme odjížděli do Paskova s cílem, urvat stupně vítězů i tentokráte. Hned první zápas a odveda za prohru v Kopřivnici. Tam nás domácí celek porazil a slavil celkové vítězství. Účty jsme si s Kopřivnicí vyřídili poměrně rychle. Po prvním poločase jsme vedli 2:0 a vedení již uhájili. Tento povedený vstup do turnaje nás namotivoval a druhý zápas proti Tigers Poruba, jsme odehráli velmi kvalitně. I když jsme se dlouho nemohli prosadit střelecky, radovali jsme se z konečné výhry 2:1. Domácí Paskov - soupeř pro další zápas. Opět velmi povedený vstup a rychlé vedení. Bohužel druhý poločas, jsme se již zřejmě tolik nesoustředili a dovolili soupeři korigovat na konečných 2:1. Poslední krok za celkovým prvenstvím měl být nejlehčí - porazit nejslabší MVIL Ostrava. I když konečný výsledek 6:1 vypadá jednoznačně, z naší strany to byl nejhorší výkon na turnaji. V tomto utkání nás zcela jednoznačně podržel dobře chytající brankář. Konečně se nám podařilo, po několika druhých a třetích místech, vyhrát jeden z turnajů mladších žáků. Snad se nám bude dařit i na posledním letošním turnaji a získáme nějaký pohár.