Béčko ještě neřeklo poslední slovo

Vlček
  05.04.11 0:00
V neděli 3.dubna odehrálo Béčko domácí turnaj a bojovalo o udržení v soutěži. Našimi soupeři byly týmy SK Stonava a NS Ostrava. Vzhledem k záchranářským starostem se poskládal široký kádr, který měl za cíl urvat co nejvíce bodů. Z.F.K. Petrovice B 4:5 SK Stonava Do utkání jsme šli s vědomím, že jsme v prvním vzájemném duelu dokázali Stonavu obrat o body (remíza 6:6), ale také s tím, že jsme tehdy byli lepším mužstvem. Tomu také odpovídal úvod utkání, kdy jsme se dostali do vedení 2:0. Pak jsme však bohužel začali kupit až příliš mnoho chyb v obraně a při rozehrávce a Stonava, plná zkušených hráčů, toho bez milosti využila. Za stavu 2:2 se vstupovalo do druhé části. Hra byla vyrovnaná a místy jsme měli i navrch, ale skórovala Stonava a my jsme museli poprvé v utkání dotahovat. Ve druhé části už branka nepadla a rozuzlení přinesla až třetí třetina. V té jsme během minuty a půl dokázali skóre převrátit opět na naši stranu, ale Stonava vyrovnala už za 2 minuty, při přesilovce. Pokračovalo tak drama, které hosté rozhodli necelé 3 minuty před koncem, po další z našich chyb. V posledních minutách jsme ještě zkoušeli power-play, ale ani ta nám ke gólu nepomohla. Škoda i druhého duelu se Stonavou, protože si myslím, že jsme v obou utkáních byli lepším mužstvem a zasloužili jsme si alespoň jednou vyhrát. B:4:13 – Schulhauser(Cihelka), 6:23 – Lokaj(Kosydar), 24:43 – Šamonil,25:36 – Schulhauser Z.F.K. Petrovice B 9:3 NS Ostrava S nutností bodovat jsme vstoupili do zápasu s NS Ostrava. I přes naši viditelnou převahu však Ostrava skórovala jako první. Její vedení trvalo až do času 10:42, pak už se rozjela mašina na góly – dvojice Schulhauser, Cihelka. Schulhauser v zápase posbíral 4 góly a 3 asistence a Cihelka branky 3 a u jedné asistoval. Za stavu 4:1 sice Ostrava snížila, ale na další branky už nedokázala reagovat. Povinné vítězství 9:3 nám tak při prohrách RH Piving zaručuje další boj o záchranu. B:10:42 – Cihelka(Schulhauser),13:02 – Cihelka(Schulhauser),17:47 – Schulhauser (Cihelka), 19:07 – Firda (Cihelka), 22:27 – Cihelka (Schulhauser), 22:55 – Schulhauser, 24:32 – Schulhauser (Firda), 26:09 – Schulhauser (Firda), 31:02 – Pukowiec (Kosydar) Sestava: gólman: Šuška obránci: Franek – Lázók, Máček – Pála, Pryszcz útočníci: Pukowiec – Lokaj – Kosydar, Schulhauser – Firda – Cihelka, Šamonil – Krumplovič – Kačor, Vápeník