Zbytečné chyby nás připravily o body - starší žáci

Vlček
  14.03.10 0:00
SK FBC TřINEC – Z.F.K. PETROVICE 2:14 (1:4, 1:6, 0:4) Vávra 1+1, Grzybek 1+0, Kuna 1+0, Vyvlečka 1+0, Smetana 3+3, Hercig 2+0, Kubiena 4+1,Piskorz 1+4 Z.F.K. PETROVICE – FBC TIGERS PORUBA 3:3 (0:0, 0:1, 3:2) Kubiena 1+1, Smetana 1+0, Piskorz 1+0 Sestava: Švancara, Stachura – Kuna, Vyvlečka, Babušík, Meisner, Krejčí, Sweda – Kubiena, Piskorz, Smetana, Adamczyk, Hercig, Grzybek, Vávra, Proti poslednímu Třinci jsme si rychle vytvořili čtyřbrankový náskok. Potom jsme se podlehli uspokojení a po dvou chybách Třinečtí snížili na dvougólový rozdíl. Naštěstí jsme žádné překvapení nedovolili a v poklidu si dokráčeli k povinnému vysokému vítězství. Výborně zahrála především druhá řada, která se prosazovala kombinačně. Třihodinová pauza mezi zápasy nám vyloženě nesedla. Naši hráči nastoupili ke druhému utkání bez patřičné koncentarce. Přizpůsobili jsme se hře soupeře a nehráli jsme to, co jsme chtěli. Druhou třetinu jsme dokonce prohráli 0:1, když naše obrana darovala Tygrům laciný gól. Po stažení hry na dvě pětky jsme během prvních čtyř minut poslední třetiny otočili výsledek na 3:1 a vypadalo to, že utkání dotáhneme do vítězného konce. Bohužel jsme opět po hloupé chybě nechali Porubu snížit na rozdílovou branku, abychom nakonec přišli o výhru v posledních vteřinách zápasu.