Muži A zakončili rok 2009 neúspěšně!

Vlček
  06.12.09 0:00
Poslední turnaj letošního roku, jsme sehráli v hale Horní Suché. Vcelku úspěšný rok, jsme chtěli zakončit získáním bodů do tabulky. Soupeře jsme, ale měli velice těžké. Hattrick Brno a vedoucí celek Přerov. Sc Hattrick Brno FbŠ : Z.F.K. Petrovice 7:2 br.: Gorgol (Šuška), Firda Od tohoto zápasu jsme neočekávali nic jednoduchého, což se potvrdilo i na hřišti. Brno na nás vletělo a velmi rychle slavilo, svůj první gól v naší síti. Zanedlouho poté, již to bylo 0:2 v náš neprospěch. Do první přestávky stihl skóre korigoval Gaučák, kterého poslal do samostatného úniku, dobře chytající, Pavson. Do kabin se tedy šlo s jednobrankovým rozdílem. Bohužel v naší hře se nic nezměnilo a soupeř toho dokázal využít a trestal. Těsně před koncem posledního dějství, jsme pouze kosmeticky upravili na konečných 2:7. V tomto zápase, nás soupeř jednoznačně přejel. Byl běhavější, rychlejší, důraznější - prostě lepší. Většinu běžeckých soubojů jsme prohrávali a když už jsme se dostali do nějakého souboje, soupeř nás srazil na zadek, a to, v mnoha případech, doslova. Z.F.K. Petrovice : FBC Sokol Přerov 3:5 br.: Firda, Mareš ( Gorgol), Olšák D. (Mareš) Přerov, jako soupeře, známe skoro dokonale. Odehráli jsme s nimi mnoho zápasů a věděli tudíž, do čeho jdeme. Náš zlepšený výkon vedl k tomu, že se hrála velmi vyrovnaná partie. Trošku více ze hry, jsme měli my. První třetina se nám povedla skvěle a vyhráli jsme ji 2:0. Druhé dějství, bylo opět velmi vyrovnané, my vycházející z dobré defenzívy, soupeř snažící se o trvalý tlak, který jsme nepřipustili a v útoku, byli také velmi nebezpeční. Svedčí o tom i břevno, které orazítkoval Leoš. Před posledními 15 minutami, to bylo stále 2:0 v náš prospěch. Třetí třetina přinesla jiný styl hry. Přerov vsadil vše na útok a místy nás slušně točil. Naše obětavost a výborně chytající Pavson, byly ovšem proti. Když se nám podařilo z brejku zvýšit na 3:0, viděli jsme už všichni body doma. To co se stálo poté, nemá vysvětlení. Přerov šastnou brankou snížil a najednou začal po hřišti lítat. Šance střídala šanci a po čistém hatriku ďopana, to bylo rázem 3:3. Aby toho nebylo málo, dvě minuty před koncem, soupeř šastně, zpoza brány, otočil skóre. Pár vteřin poté se situace stala ještě nepříjemnější, byli jsme vyloučeni. I v oslabení jsme se pokoušeli vyrovnat zápas a vybojovali jsme trestné střílení. Nikomu se do něj moc nechtělo. Jako jeden z mála si věřil Gaučák a šel to zkusit. Bohužel, jeho kličku golman vystihl. Poté jsme vše vsadili na útok a výsledkem bylo přečíslení, kdy šel soupeř ve třech na jediného našeho obránce a dokonal vítezství, pojišovací brankou. Co k tomuto dodat?! 36 minut jsme byli lepším týmem a šli si za vítězstvím. Bohužel, posledních 9 minut jsme zcela nezvládli. Přerov štastně vyrovnal a snad krom druhé branky, kterou si pěkne vypracoval, dával samé "ušmudlané branky". I když jsme bojovali a dřeli, tak nelze říci než, ztracené 3 body. sestava: Šuška Olšák M., Ochodek, Vlček, Klement, Lázók Olšák D., Mareš, Růžička, Gorgol, Cihelka, Firda, Svoreň (pouze 1. utkání )