Junioři odložené zápasy zvládli

Vlček
  08.11.13 5:38
Tým juniorů zvládl obě utkání odložené z měsíce října. V sobotu 2.11. a ve středu 6.11. vyhrál a dotáhl se na čelo skupiny. ZFK AQM Petrovice – FBK Škorpioni Ostrava 2:1 (1:1 0:0 1:0) 3:57 Chvastek (Mrkva), 8:55 Chvastek (Mrkva) V sobotu 2. listopadu junioři přivítali ve své hale tým Škorpiónů z Ostravy. Utkání bylo velmi bojovné, vyrovnané. Velkým nasazením se snažili hráči obou týmů nahradit svoji střeleckou nemohoucnost a tak se slušně zaplněná hala měla celou dobu na co dívat. Utkání otevřeli hosté hned v první minutě utkání. Náš tým kontroval na konci čtvrté minuty 1:1. A pak už se na hřišti odehrával jen urputný boj o každý míček, bohužel většinou bez střeleckého zakončení. Utkání, které mířilo k remíze, nakonec rozhodl tři minuty před koncem Dominik Chvastek. Hubené vedení se nám přes velkou snahu hostů nakonec podařilo udržet. ZFK AQM Petrovice – Paskov Saurians 4:1 (1 :0 1:0 2:1) 0:50 Chvastek (Mrkva), 11:27 Madecký, 5:07 Szweda (Mrkva), 9:15 Mrkva (Szweda) Středeční utkání v Paskově jsme začali velmi aktivně a hned v první minutě otevřeli skóre zápasu. Pak mělo utkání hodně podobný průběh jako v sobotu. Měli jsme sice mírnou převahu ale své šance (stejně jako soupeř) jsme nebyli schopni proměnit. Teprve v závěru druhé třetiny prolomil střeleckou smůlu Radim Madecký. Do třetí třetiny jsme šli s dvougólovým náskokem. Snahu soupeře o změnu vývoje utkání překazil krásnou střelou Martin Szweda. V závěru utkání měly oba týmy řadu šancí, ze kterých padly ještě dvě branky – po jedné na každé straně. Hlavně gól do naší sítě musí mrzet našeho gólmana Marka Polkorába, který o čisté konto přišel 30 vteřin před koncem zápasu. Odložená utkání jsme tedy zvládli. Jak na tom skutečně jsme uvidíme v neděli, kdy se utkáme s aktuálně prvním týmem naší tabulky se Sokolem Frenštát. Sestava : Polkoráb – Szweda – Betík – Krejčí – Kloza – Mrkva – Chvastek – Madecký – Kaliwoda – Orság – Balcar – Filipczyk – Vagunda - Mahdal V.Mahdal