Chybová zpráva

  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 687 of /home/www/zfkpetrovice.cz/www/zfkpetrovice.cz/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 690 of /home/www/zfkpetrovice.cz/www/zfkpetrovice.cz/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 691 of /home/www/zfkpetrovice.cz/www/zfkpetrovice.cz/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 692 of /home/www/zfkpetrovice.cz/www/zfkpetrovice.cz/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 695 of /home/www/zfkpetrovice.cz/www/zfkpetrovice.cz/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_environment_initialize() (line 697 of /home/www/zfkpetrovice.cz/www/zfkpetrovice.cz/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in drupal_settings_initialize() (line 791 of /home/www/zfkpetrovice.cz/www/zfkpetrovice.cz/includes/bootstrap.inc).

Muži v premiéře nezklamali, z derby vytěžili maximum!

  • Posted on: 4 October 2017
  • By: Anonym (neověřeno)

Prvoligová soutěž se po téměř měsíci rozjela také pro nováčky z Petrovic. Ačkoliv svěřenci trenéra Michala Deuse postoupili před pár měsíci z Národní ligy, nevedli si vůbec špatně. Ke svému první střetnutí vyjeli muži do Pelhřimova, kde je čekal tamní Spartak. Na horké palubovce soupeře se petrovičtí florbalisté přetahovali o výsledek do poslední minuty. V ní totiž srovnal skóre na 4:4 Patrik Michalík, čímž zajistil svému celku alespoň jeden bod. Ten nakonec nováček první ligy získal, protože po sedmnácti vteřinách inkasoval z hole Václava Fučíka. Což o to – vstup do sezony to je povedený a Petrovice si navíc mohly spravit chuť o dva dny později proti Pegresu.

V obou případech zářil Roman Oborák, jenž zaznamenal v každém klání čtyři kanadské body. V derby proti havířovskému Torpedu se výkon Z.F.K. postupně gradoval, což se v pozdějších minutách projevilo taky na skóre. I přes to, že zelení prohrávali a museli dotahovat ztrátu jedné branky, třikrát se dostali do vedení. Po góle na 4:3 ve čtyřiapadesáté minutě už svůj náskok nepustili, přidali ještě dvě trefy a mohli slavit úvodní tříbodovou výhru.

Ze dvou zápasů Petrovice vytěžily čtyři ze šesti možných bodů. Ve čtvrtek 5. října mohou přidat další, pakliže v domácím střetnutí porazí druhý havířovský tým, TJ Slovan Havířov, jehož výkony jsou po postupové euforii prozatím za očekáváním. Jak dopadne třetí měření sil v rozmezí pěti dnů? Přijďte se sami přesvědčit na sportovní halu do Petrovic u Karviné! Těšíme se na Vás!

Událost na klubovém facebooku: Z.F.K. PETROVICE - TJ SLOVAN HAVÍŘOV, 5 října od 18:00